Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Dark Souls nu va primi demo sau DLC, dar va avea 60 de ore

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Dark Souls nu va primi demo sau DLC, dar va avea 60 de ore

    Directorul jocului Dark Souls, Hidetaka Miyazaki, a venit cu cateva informatii noi despre viitorul sau joc. In primul rand a precizat ca jocul va fi masiv, nu doar din punct de vedere al ariilor ci si din punct de vedere al timpului de joc. Daca primul joc l-a estimat undeva la 30-40 de ore, acesta estimeaza ca Dark Souls ne va manca nu mai putin de 60 de ore. Cei care au jucat Demon's Souls vor stii la ce sa se astepte, dar avand in vedere ca si neinitiatii de Xbox 360 vor avea parte de joc, s-ar putea sa apara cateva surprize.

    De asemenea, From Software a anuntat ca nu va fi un demo disponibil pentru joc deoarece nu au cum sa ofere experienta jocului intr-un demo, Miyazaki scuzandu-se spundand ca nu este deloc bun la facut demo-uri. S-a precizat si faptul ca DLC-urile vor fi putin posibile, dar daca totusi va aparea, va fi bazat pe explorarea jocului si a lumii, excluzandu-se posibilitatea DLC-ului platit.
    Attached Images Attached Images image_dark_souls-14612-2217_0007.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    S-a precizat si faptul ca DLC-urile vor fi putin posibile, dar daca totusi va aparea, va fi bazat pe explorarea jocului si a lumii, excluzandu-se posibilitatea DLC-ului platit.
    Uite ca nu toti sunt money-whores :applause: !!

  3. #3 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    e nu? e si asta o tactica ca sa-si creasca numarul vanzarilor (cu mentiunea ca in cazul asta chiar isi merita banii). daca ei au ajuns la concluzia ca cei care joaca asa ceva apreciaza aceasta modalitate de abordare, atunci asta se spune. nimic nu e la voia intamplarii.

  4. #4 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    60 de ore daca esti indemanatic,in caz contrar,daca e la fel de greu ca Demon Souls,ori te lasi de el ,ori il joci in 120 de ore

  5. #5 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Demon's Souls nu joci 120 de ore pentru ca esti neindemanatic. Joci 120 ore sau mult mai mult pentru ca iti place. Demon's Souls nu e un joc greu. Trebuie doar sa fii atent si sa-ti cunosti inamicii.

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    depinde de ceea ce consideri a fi un joc "greu". eu am renuntat sa-l joc dupa cateva ore in care nu am reusit sa trec mai departe pentru ca pur si simplu am realizat ca mi-ar fi luat foarte mult timp sa-l termin, mai mult decat imi permit sa aloc eu unui joc. daca insa ai destul timp la dispozitie si multa rabdare, atunci da, nu e un joc greu. e doar al naibii de incapatzanat.

  7. #7 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    astea da vesti bune . DS stiu ca in primul walkthrough mi-a mancat in jur de 50 de ore...and they were awesome . De regula m-as bucura ca aud ca firma X nu au anuntat deja 2 DLC-uri in ziua lansarii jocului respectiv, sau la putin timp dupa lansare, dar sincer daca e vorba de un joc facut de From Software atunci stiu ca o sa fie un joc excelent si o sa vreau mai mult lol.

    Si la Demon's souls daca ar fi bagat un DLC si ar fibagat lumi noi, ar fi continuat povestea sau alte chestii de genu, atunci l-as fi cumparat din prima zi . Da nu avem noroc de asa ceva . Lasa :-J bine ca Dragon Age, Borderlands si alte jocuri au deja o gramada de DLC-uri disponibile si inca o gramada care trebuie sa apara. Great....

  8. #8 SP
    Member esop's Avatar
    intr un interviu de acum cateva zile, nu stiu daca acelasi despre care vorbeste mika, spune ca jocul o sa fie la fel sau chiar mai greu decat primul lol
    sursa:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 19-05-2011, 14:11
  2. Replies: 19 Last Post: 04-08-2010, 00:17
  3. Mafia 2 va avea 15 ore de gameplay By erik95 in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 14-03-2010, 21:26
  4. Blur va primi DLC, fara DLC la lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 08-03-2010, 12:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts