Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: Zvon: Noul Assassin's Creed

  1. #1 SP
    Member hibrid13's Avatar

    Zvon: Noul Assassin's Creed

    Se pare ca in cursul zilei de astazi pe pagina de Facebook a celor de la Ubisoft, au fost publicate cateva detalii conform carora urmatorul titlu Assassin's Creed va fi denumit Revelations. Yves Guillemot, CEO-ul Ubisoft, a declarat in luna februarie ca vor fi publicate noi informatii despre urmatorul joc Assassin's Creed in cursul lunii mai, asa ca asteptam cu sufletul la gura urmatoarea aparitie in public a unui oficial Ubisoft.

    In alta ordine de idei, stim sigur ca Ubisoft isi va dezvalui toate planurile pentru acest an pe data de 6 Iunie, cu exact o zi inainte de startul Electronic Entertainment Expo (E3) 2011, care se va desfasura pe o perioada de doua zile, intre 7 si 9 Iunie.
    Attached Images Attached Images 3359rty.jpg capture9yhp.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    sper sa se petreaca in londra secolului 18

  3. #3 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Can't wait, can't wait, can't wait

  4. #4 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Primele trei jocuri au aparut in noiembrie. Poate vom vedea acest al patrulea joc in noiembrie 2011.

  5. #5 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Am vorbit cu un amic de al meu care lucreaza la ubisoft si va aparea pana in decembrie jocul

  6. #6 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eu zic să-l �ntrebăm pe RO-Mircea dacă-i doar un zvon sau e pe bune!

  7. #7 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Biserica din imagine este realizata in stilul otodox deci... europa de est?

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Imaginea din poza este concept art pentru Assassin's Creed 2.

    Ce se vede in poza e Basilica di San Marco din Venetia.

  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai exact din Assassin's Creed Ascendance, filmul animat ce leaga 2 de Brotherhood. Acea imagine a fost pusa pentru ca nu exista inca o imagine la rezolutia minima ceruta pentru publicarea unui articol, din AC3.

  10. #10 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Un alt Assassin's Creed 2 si Brotherhood mi s-au parut cele mai reusite, si 1 fiind frumos, doar ca cam prea linear. Deabia astept sa vad ce ne-au pregatit Ubisoft pentru Assassin's Creed III.

  11. #11 SP
    Junior Member o00HUGO0oo's Avatar
    Abea astept sa iasa joculetul ca 2-ul , cat si brotherhood-ul m-au lasat in ceata cu ending ul.....

  12. #12 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Assassin's Creed Revelations Teaser

    Literele care apar in teaser inseamna:Altair son of nobody.

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Cred ca o sa fie pentru AC1 ce a fost Brotherhood pentru AC2. Din punctul meu de vedere, e destul de clar ca nu o sa fie AC3, tocmai din prisma faptului ca are un nume si nu o cifra.

  14. #14 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    pai nu e AC3 . e destul de clar

  15. #15 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    IA MAN, abia il astept!!!!!!!!!!!!!!! Ce tare daca vine in perioada Sarbatorilor, ca numai atunci voi avea acces la consola din nou!

  16. #16 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Mi-as fi dorit tare mult un AC3 dar intr-adevar, se pare ca protagonistul va fi un arab, deci probabil ce zice trickz e complet adevarat.
    E o veste buna si asa, AC1 cu mai multa varietate ar fi iesit un super joc.

  17. #17 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Sper pentru binele seriei sa nu apara anul acesta....incep sa "stoarca" franciza si nu e bine pentru noi gamerii...
    Chiar nu stiu de ce se bucura unii asa de tare...da,ok...si eu sunt fan AC...dar e clar ca daca va iesi anul acesta(dupa ce anul trecut am avut Brotherhood) nu va fi pe masura asteptariilor..n-au timp intr-un an...e pacat(ptr noi) ca Ubisoft incearca sa urmeze reteta Activision..

  18. #18 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Nu mi se pare neaparata aceasta "stoarcere", ideea e ca oricum consolele actuale nu permit un joc mult mai bun tehnic decat AC2/Brotherhood, si atunci e normal ca intr-un an sa aiba timp sa dezvolte si sa finiseze un joc din seria AC daca nu mai progreseaza prea mult pe partea tehnica.

  19. #19 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Oricum, eu zic ca pana acum toate Assassin's Creed au fost reusite, eu fiind un fan inrait.

  20. #20 SP
    Member playgame's Avatar
    O mai lungesc, ca sa scoata AC3 (ultimul) in 2012, ultima piesa a puzzle-ului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 107 Last Post: 16-06-2012, 22:09
  2. Zvon: Noul joc Bioware este... By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 22-11-2010, 03:46
  3. Zvon: Noul Tomb Raider vine de Craciun By naz in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 22-09-2010, 09:38
  4. Replies: 11 Last Post: 09-04-2010, 20:16
  5. Replies: 14 Last Post: 26-02-2009, 11:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts