Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Elder Scrolls V: Skyrim nu va avea demo

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Elder Scrolls V: Skyrim nu va avea demo

    Craig Lafferty, unul dintre producatorii jocului, a anuntat in timpul unui interviu ca cel de-al cincilea joc din seria "Elder Scrolls" nu va avea parte de un demo. Acesta a declarat ca jocul este mult prea mare si complex si ca le-ar fi foarte greu sa creeze un demo care sa reprezinte jocul sau mai bine zis esenta jocului. Personal nu cred ca aceasta veste ii va deranja pe multi fanii ai seriei. Jocul se va lansa pe 11 noiembrie pe PS3, X360 si PC.
    Attached Images Attached Images skyrim04.jpg

  2. #2 SP
    Member pufy's Avatar
    Cu demo fara demo, acest joc ne va da peste cap !

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vai, iarasi va fi nebunie in perioada Noiembrie-Decembrie... Cand vor arunca un ochi peste vanzari ca sa inteleaga ca se vand mai bine jocurile din perioade "moarte" ale anului, decat se vand "before Christmas"?

  4. #4 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Eu cred ca se vor vinde bine, dar nu toate titlurile. Eu mi-am programat Assassin's Creed Revelations si Uncharted 3 Drake's Deception pentru Craciun, si probabil si Call Of Duty Modern Warfare 3 si Battlefield 3. Desi vorba ta, prea multe jocuri intr-o singura perioada.

  5. #5 SP
    Junior Member SpoytoR's Avatar
    Luna noiembrie va fi cu adevarat magica cu lansarea acestui joc. Deabea astept :X
    Adevarat ... prea multe jocuri bune se lanseaza inainte de craciun..

  6. #6 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Eu cred ca nu ei sunt de vina pentru data lansarii, ci timpul de 1 an de zile dintre lansari. Daca l-ar injumatati, ce s-ar face in ~ 6 luni nu s-ar numi joc ci tentatie.

    P.S.: Bine, un joc se poate face si in...cough-cough...12 ani de zile, si tot tentatie poate sa se numeasca. (ghici ciup. ce-i)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 991 Last Post: 26-03-2024, 06:42
  2. Replies: 0 Last Post: 29-10-2011, 22:29

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts