Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Mr. Freeze - Un nou pericol in Arkham City

  1. #1 SP
    Member batmanfan's Avatar

    Mr. Freeze - Un nou pericol in Arkham City

    Cei de la Rocksteady au dezvaluit in decursul zilei de azi (15 August) noul villain ce va lupta impotriva lui Batman in mult periculosul Arkham City. Mr. Freeze aka Victor Fries, se pare ca este in continuare (pentru totdeauna din cate se pare) in cautarea unui leac sa-si aduca sotia la viata, pe Nora. Desigur, pentru asta are nevoie de ceva, ceva de care Batman ar trebui sa faca rost, insa Cavalerul Intunecat are alte planuri. Mai multe detalii nu au fost dezvaluite, insa cred ca este suficient pentru a arata ca acest joc devine mai bun pe zi ce trece.

    Attached Images Attached Images mr_freeze_arkham_city.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pur si simplu superb. Incepe sa fie (desi se stia deja ) din ce in ce mai mare si mai complex universul/orasul noului joc

    Acest lucru nu poate decat sa ne bucure

  3. #3 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Deci jocul devine din foarte bun in extraordinar de bun!

  4. #4 SP
    Junior Member Zahariuc's Avatar
    E perfect daca o sa aiba vocea lu Arnold ! Presimt ca o sa aiba continuare si acesta ..."Mr. Freeze aka Victor Fries " aka Arnold Schwarzenegger

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu va avea vocea lui Arnold. S-a spus pe thread-ul dedicat al jocului.

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #7 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Batman & Robin, filmul cu Arnold in rolul lui Freeze, este in continuare in Cartea Recordurilor ca fiind cel mai prost film al tuturor timpurilor (poti sa verifici, e si pe site-ul oficial Guiness), iar Arnold a fost si este in continuare considerat de critici si fani cea mai proasta alegere pentru rol. Deci, ma indoiesc ca va da el vocea.

  8. #8 SP
    Member batmanfan's Avatar
    OMG. De ce mi-ai adus aminte? Timp de 2 ani mi-am blocat aceasta amintire. Eu unul nu consider filmele regizate de Joel Schumacher ca fiind parte din franciza Batman (Batman & Robin si Batman Forever). Is niste ofense aduse fanilor de pretutindeni. Pana si desenele animate au fost mai frumoase decat filmele astea doua. Abia in Arkham City Mr. Freeze va avea reputatia reparata.

  9. #9 SP
    Member wolverine's Avatar
    Quote Originally Posted by batmanfan View Post
    OMG. De ce mi-ai adus aminte? Timp de 2 ani mi-am blocat aceasta amintire. Eu unul nu consider filmele regizate de Joel Schumacher ca fiind parte din franciza Batman (Batman & Robin si Batman Forever). Is niste ofense aduse fanilor de pretutindeni. Pana si desenele animate au fost mai frumoase decat filmele astea doua. Abia in Arkham City Mr. Freeze va avea reputatia reparata.
    cat adevar graiesti!

  10. #10 SP
    Junior Member AnDu_alex95's Avatar
    off-topic:exista un film numit Batman & Robin? hmmm nup eu nu il gasesc,pentru mine nu exista un astfel de film si cine e ala Joel Schumacher?aaaa da tipul ala care nu merita sa aiba vreo legatura cu numele de batman
    on-topic:abia astept jocul asta,cu fiecare trailer nou nerabdarea creste,cand ma gandesc ca mai sunt 2 luni innebunesc, + ca jocul este gata de la inceputul verii,macar un demo puteau sa dea si ei,ca mor aici

  11. #11 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by batmanfan View Post
    OMG. De ce mi-ai adus aminte? Timp de 2 ani mi-am blocat aceasta amintire. Eu unul nu consider filmele regizate de Joel Schumacher ca fiind parte din franciza Batman (Batman & Robin si Batman Forever). Is niste ofense aduse fanilor de pretutindeni. Pana si desenele animate au fost mai frumoase decat filmele astea doua. Abia in Arkham City Mr. Freeze va avea reputatia reparata.
    Nostalgia Critic Review: Batman and Robin

  12. #12 SP
    Member ReLLicK's Avatar
    Maurice LaMarche ii va face vocea "inghetatului" : Maurice LaMarche - IMDb

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 28-11-2011, 15:59
  2. Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 17:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts