Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Urmatorul joc a lui Keiji Inafune se va numi Soul Sacrifice

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Urmatorul joc a lui Keiji Inafune se va numi Soul Sacrifice

    Sa ridice mana sus cine a auzit de Keiji Inafune! Hmm...cam putina lume. Dar de Mega Man? Asa mai merge! Daca inca nu v-ati dat seama, Keiji Inafune e creatorul lui Mega Man, dar si cel care s-a ocupat de titluri precum Onimusha, Dead Rising, cateva titluri Resident Evil si multe altele...iar acuma, de ceva ce se va numi Soul Sacrifice. Nu stim prea multe despre joc, dar multumita "surselor de incredere" a celor de la Andriasang, am aflat totusi ca jocul va fi creat de cei de la Marvelous AQL, in colaborare cu Inafune, Yasunori Mitsuda si Wataru Hokoyama. Mai stim ca va fi disponibil pentru Vita si ca va avea suport de pana la 4 jucatori.

    Doar atat pentru moment, dar asteptam detalii de la Famitsu (care cica pregatesc un articol de 7 pagini legat de joc) si de la Sony (care va prezenta jocul oficial la Tokyo International Forum, maine).
    Attached Images Attached Images soul_sacrifice_1280x720.jpg

  2. #2 SP
    Member Plavs's Avatar
    orice joc nou este binevenit.sper sa fie si unul bun

  3. #3 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    exact cum ziceam . deja am mai primit ceva detalii: Soul Sacrifice Details Emerge, Set Within a Demonic Book | PlayStation LifeStyle (intrati pe site ca sunt EXTREM de multe poze legate de joc...si multe sunt si interesante). Daca ar fi sa le copiez aici mi-ar lua vreo 10-15 min . enjoy them! jocu deja incepe sa mi se pare f interesant

  4. #4 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Jocul va aparea in iarna

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    din cate am citit undeva, va aparea la iarna in Japonia. De restul lumii inca nu se stie nimic. Nici nu au confirmat daca au de cand sa il lanseze in America sau Europa (desi sunt sigur ca o vor face).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Urmatorul joc al lui Dave Jaffe este Drawn to Death By paunstefan in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 15-12-2014, 15:58
  2. Replies: 0 Last Post: 15-04-2013, 09:59
  3. Replies: 2 Last Post: 10-07-2012, 04:03
  4. Replies: 3 Last Post: 30-11-2011, 13:29
  5. "Devil Project", urmatorul joc al lui Kojima By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-02-2011, 16:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts