Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Zvon: Sony va dezvalui doua racing games si un nou Killzone

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Zvon: Sony va dezvalui doua racing games si un nou Killzone

    Din nou cei de la STFUandPlay au niste zvonuri destul interesante... dar de data aceasta legate de PlayStation 4. Sa incepem cu primele doua titluri care fac parte din categoria Racing Game-urilor: primul proiect misterios va fi pe mana lui Ged Talbot, fostul Lead Designer de la Bizarre Games (persoana implicata in crearea catorva titluri din seria Project Gotham dar si a lui Blur), care va colabora cu cei de la Evolution Studios (seria Mototstorm).

    Al doilea racing game, se zvoneste ca e pe mana celor de la Ivory Tower (format in mare parte din fosti angajati de la Eden Games), iar acestia se vor ocupa de un posibil "successor spiritual" la Test Drive Unlimited (se pare ca nu doar seria "Souls" poate face asta).

    Iar al treilea joc face parte dintr-o serie foarte veche ce si-a facut aparitia inca de pe vremea celui de-al doilea PlayStation: Killzone. Nu cred ca trebuie sa ofer prea multe detalii despre cel din urma, un nou titlu sigur fiind in development de catre cei de la Guerilla Games. De departe acest zvon ar putea fi cel mai plauzibil dintre toate cele 3 mentionate.

    Dar nu trebuie sa ne facem prea multe griji legate de aceste jocuri, deoarece conform celor de la STFUandPlay, toate trei titlurile vor fi dezvaluite in data de 20 Februarie la evenimentul celor de la Sony.
    Attached Images Attached Images tdu2astonmartinsc4.jpg

  2. #2 SP
    Banned isis's Avatar
    Killzone 4 pentru PS4 nu? Uncharted 4 pentru PS4. God of War 4 pentru PS4. Foarte tare.

  3. #3 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    Killzone 4 pentru PS4 nu? Uncharted 4 pentru PS4. God of War 4 pentru PS4. Foarte tare.
    Cred ca poti adauga si Resistance 4 pentru PS4. Si probabil si altele. E doar o problema, consola sigur nu se va numi PS4.

  4. #4 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Se va numi ”The New Playstation” in genul denumirilor de la Apple probabil

    Eu credeam ca incep cu reclamele pentru GT6 cand am vazut titlul.

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Cred ca poti adauga si Resistance 4 pentru PS4. Si probabil si altele. E doar o problema, consola sigur nu se va numi PS4.
    Posibil sa fie si un Resistance 4 dar depinde ce studio il va lua. Insomniac au anuntat ca nu vor mai lansa jocuri din seria Resistance. Si cred ca trebuie ca cei de la Sony sa vada ce costuri de productie vor fi in generatia urmatoare si abia apoi vor anunta ceva.

    Care serii vor aparea cu siguranta pe PS4 ar fi: Uncharted, LittleBigPlanet, Gran Turismo, God of War si inca cateva. De ce? Pentru ca acestea sau vandut foarte bine fata de alte exclusivitati (3-4 milioane de exemplare vandute e ceva). Dar oricum eu sper sa inceapa noua generatie cu cat mai multe IP-uri noi

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu sper sa nu mai vad niciun joc din seria Resistance

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Sony va dezvalui doua racing games


    X2

  8. #8 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Se va numi ”The New Playstation” in genul denumirilor de la Apple probabil

    Eu credeam ca incep cu reclamele pentru GT6 cand am vazut titlul.

    GT6 o sa apara si el pe PS4 dar mai tarziu...esti nebun, cum sa apara imediat la lansare? Trebuie sa stea la fel 5-6 ani in productie. Sa vina 20 feb mai rpd

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 21-01-2013, 20:57
  2. Guerrilla Games lucreaza la un nou Killzone By Tudoran in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 01-12-2011, 19:07
  3. Replies: 0 Last Post: 15-02-2011, 23:06
  4. Zvon: Project Gotham Racing revine By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 05-11-2010, 21:23
  5. Doua harti si doua arme pentru Killzone 2 By istrategie in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 16-07-2009, 12:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts