Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: The PlayRoom vine instalat pe PlayStation 4

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    The PlayRoom vine instalat pe PlayStation 4

    Stiu ca nu putini sunt cei care la E3 2013 au fost incantati de "demo-ul" denumit The PlayRoom, cel care demonstra capabilitatile gamepad-ului DualShock 4 si al camerei PS4 Eye, si probabil se vor intreba daca vor avea acces la acel demo sau un joc asemanator. Wonder no more, my fellow gamers... The Playroom nu doar ca va fi disponibil for free pe PS4, dar va veni chiar preinstalat! Cu siguranta roboteii aceia micuti, prinsi in "capcana" DualShock-ului, de-abia asteapta sa va cunoasca! Mai jos aveti si un trailer cu The PlayRoom. Enjoy!

    Attached Images Attached Images playroom.jpg

  2. #2 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Ce addictive pare .

  3. #3 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    pai stai putin. jocul asta foloseste ps eye right ? acelasi ps eye care nu este inclus in pachetul PS4, si care trebuie cumparat separat. do you see where im going with this ?

  4. #4 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Addictive, ca sa iti goleasca buzunarul si pentru ps eye .

  5. #5 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    De ce v-ar goli buzunarul, te obliga cineva sa folosesti asa ceva? Wtf, numai aberatii citesc in ultimul timp.

  6. #6 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    ^ lmao

    sony au bagat jocul asta in ps4 ca lumea sa se duca sa cumpere Ps Eye, ca altfel nu vad cum ai putea sa il joci. deci da, daca vrei sa joci joculetul asta care e "gratis", esti obligat sa cumperi camera.

  7. #7 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pare distractiv jocul ala gen Pong:
    (@ 0:49)


  8. #8 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Anderul View Post
    ^ lmao

    sony au bagat jocul asta in ps4 ca lumea sa se duca sa cumpere Ps Eye, ca altfel nu vad cum ai putea sa il joci. deci da, daca vrei sa joci joculetul asta care e "gratis", esti obligat sa cumperi camera.
    Si care e problema cu asta?
    Ai fi vrut sa fie pe bani?
    Eu oricum o sa-mi cumpar Eye pentru move-uri deci asta va fi un extra dragut.

  9. #9 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ce amuzanti esteti Acum o sa cumparati eye (100usd) doar pentru niste robotei ca este gratuiti?

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ce amuzanti esteti Acum o sa cumparati eye (100usd) doar pentru niste robotei ca este gratuiti?
    Diferenta fata de altii (ca sa nu spun Kinect) e ca acea camera este OPTIONALA. Vad ca multora le scapa din vedere conceptul de OPTIUNE! Daca vrei, cumperi... noi iti dam ceva free deja. Daca nu vrei, nu cumperi... nu-ti bagam pe gat (ca altii).

    Si btw, unde ai vazut 100 USD PS Eye, ca este 59.99 USD pe amazon: Amazon.com: PlayStation 4 Camera: Video Games ?

  11. #11 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Eu nu ma leg de otional/obligatoriu. Ci de face sony un rahatel cu robotei, e marfa... face ms un rahatel cu omuleti.. e praf... ambii tot rahatei sunt.

    60 euro - 100 usd.. ai prins ideea, cu norvea?

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Eu nu ma leg de otional/obligatoriu. Ci de face sony un rahatel cu robotei, e marfa... face ms un rahatel cu omuleti.. e praf... ambii tot rahatei sunt.
    Pai adevarul e ca ce-a facut Sony e haios. N-am vazut asa ceva la Kinect... desi ar fi putut face ceva de genul asta. Rahateii sau nu, vor prinde la copiii... so why not?
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    60 euro - 100 usd.. ai prins ideea, cu norvea?
    Nu, eu tot nu ma prind. 60 EUR in calculatorul meu da 77 USD. Nu 100... dar, poate avem calculatoare diferite
    PlayStation 4 - Kamera: Amazon.de: Games

  13. #13 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pune si transport, iar la noi nu cred ca vine sub 300 di lei.

    Nu spun nu, sunt amuzanti. Fi-mea va fi super incantata, dar asta nu ma face pe mine sa cumpar eye pentru ei.

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Iar de pe amazon.co.uk iese si mai ieftin: PlayStation 4 Camera (PS4): Amazon.co.uk: PC & Video Games
    45 Lire = 67 USD. La care mai poti sa scazi si VAT-ul (daca esti baiat destept). Piece of cake

  15. #15 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Bine, hai 67 usd +transport = 100 ca iei curier

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Bine, hai 67 usd +transport = 100 ca iei curier
    Nu iau curier... ca de obicei vin in maxim 2 zile livrarile de pe amazon.co.uk.

    Uite cum iese:

    Items: £37.49
    Postage & Packing: £9.18
    Total before VAT: £46.67
    VAT: £0.00
    Order Total: £46.67

    Promotions applied:
    Pre-order Guarantee
    Thank You!

    Eat this, Microsoft!

  17. #17 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Deci ps4 tau va costa 399 (pretul anuntat la E3) +67 eye = 466 + transport. Urmatorul

    Sunt bun la dep. marketing. Sa imi dea Sony comision (strang sa iau ouya - am devenit fanboy).

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am uitat sa mentionez... azi sunt fanboy Sony. Maine urmeaza Nintendo si de-abia poimaine Microsoft

  19. #19 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ce amuzanti esteti Acum o sa cumparati eye (100usd) doar pentru niste robotei ca este gratuiti?
    PlayStation 4 Camera | ALTEX 270 RON
    O sa-l iau cand este mai ieftin.
    Si o sa-l cumpar pentru ca am deja 2 move-uri (primite cadou) care se vor putea folosi pe PS4;
    Ar fi cam aiurea sa le las sa adune praf cand as putea sa le folosesc pentru ceva jocuri casual sau asa ceva :



    Si nu cred ca a spus cineva ca il va cumpara pentru "robotei" .

  20. #20 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    E da. Mai glumim si noi. Iti dai seama ca va aparea si bundle cu eye, care va avea pretul mai jos fata de costul separat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation TV vine si in Europa! By MonkY in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 14-06-2014, 13:30
  2. Replies: 0 Last Post: 05-07-2013, 18:51
  3. Replies: 1 Last Post: 11-03-2010, 11:59
  4. VidZone vine pe Playstation 3 By istrategie in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 12-06-2009, 10:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts