Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Age of Pirates: Captain Blood

  1. #1 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

    Age of Pirates: Captain Blood

    Noul joc al celor de la SeaWolves este un hack 'n slash ce urmareste aventurile corsarului Captain Blood de-a lungul coastei Spaniei anului 1685. Vom avea parte de lupte corp la corp, atat pe uscat cat si pe mare, precum si de batalii navale, jocul oferindu-ne posibilitatea de a controla manual aceste masini de lupta plutitoare. Personajul principal al jocului a fost creat de Rafael Sabatini si va lua cu asalt consola Xbox 360 si PC-ul la finele anului 2009 sau inceputul lui 2010.
    Daca jocul va avea succes sau se va zbate in mediocritate, precum multe dintre titlurile publicate de cei de la 1C Company, ramane de vazut.
    Attached Images Attached Images captain_blood_1.jpg captain_blood_2.jpg captain_blood_3.jpg captain_blood_4.jpg captain_blood_5.jpg captain_blood_6.jpg

  2. #2 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Imi plac filmele, cartile si jocurile cu/despre pirati. Din pacate jocul asta nu m-a impresionat. Pare un joc PotC cu grafica mai buna. Grafica mi se pare draguta, dar in rest nu am remarcat nimic la el. Asteptam lansarea, poate-mi schimb parerea pana atunci

  4. #4 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ideea e extraordinara, tot timpul m-au fascinat povestile cu pirati. Gameplay-ul insa e foarte slab din cate vad.

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    I love it! tanananana-na

    ...Yo Ho Ho And A Bottle Of Rum
    !

  6. #6 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Super joc, m-am saturat de atatea arme futuriste, nave spatiale, elfi, orci, troli, vrajitori sau alte chestii fantasy. Da, intr-un fel si aces joc face parte din acelasi univers dar totusi incearca sa ofere ceva nou, pirati, lupte navale tot e ceva

    Mai avem nevoie si de idei noi, nu numai jocuri cu 2,3,4,5.... in coada

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu as juca ceva cu Daci si cu Romani... se poate ?

  8. #8 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Incearca Rome Total War, e un addon in care poti alege Dacii


  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...eu cred că vrea �n stilul Captain Blood

    Age of Dacia: Burebista Unleashed

  10. #10 SP
    Member Devergo's Avatar
    Daca baga elemente de RPG...vai....miroase a epic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-05-2013, 12:51
  2. Licitatie: Pirates of the Caribbean By razvanrazy in forum Licitatii
    Replies: 2 Last Post: 29-04-2011, 13:40
  3. Captain Blood Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 02-09-2009, 00:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts