Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Skate 3 anuntat pentru Mai

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Skate 3 anuntat pentru Mai

    Zvonul este adevarat: Skate 3 va fi lansat in luna Mai a anului urmator. De data asa jocul va schimba locatia din San Vanelona si va pune la dispozitie jucatorilor un nou oras numit Port Carverton. In declaratia de presa, EA precizeaza ca campania va putea fi terminata in "co-op", challange-urile avand posibilitatea de a fi terminate cu un prieten. Asta include challenge-uri noi din seria Hall of Meat, cat si o noua scoala Skate pentru toti jucatorii, veterani sau incepatori.

    Pe langa asta, EA promoveaza functia Skate Create, care "le da puterea jucatorilor sa-si exprime propriul stil prin crearea de modele, video-uri si skate park-uri proprii, atat offline cat si online".

    Jocul va fi lansat pe Xbox 360 si PlayStation 3 in Mai 2010.

    Viddler.com - Skate 3 announcement trailer - Uploaded by Joystiq@@AMEPARAM@@http://www.viddler.com/player/439ae682/@@AMEPARAM@@439ae682/
    Attached Images Attached Images skate-3.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Pacat skate 1 a fost cel mai bun iar skate 2 sa vazut ca e facut la 1 an distanta facut , acuma vad ca tot asa vor sa continue si cu skate 3 deci inca un joc stricat , pacat de gandirea asta a EA .

  3. #3 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Ce tare, abia astept skate 3, 2-ul a fost de departe mai tare decat 1! In sfarsit anuntul asta!

    On another note, e super tare ortodoxia in jocurile video: originalul e cel mai tare, 2-ul e asa-si-asa, 3-ul va fi ****ty orice ai face, nu trebuie sa-l vezi/joci ca sa-ti dai seama.

    Ani de liceu ...

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    wohooo . skate 3 . can't wait . de cand m-am jucat skate 1 abea ca m-am mai atins de vreun tony hawk . si faptu ca poti termina challenge-uri cu prietenii il face si mai asteptat . eu is totusi de acord cu huber skate 1 a fost mai tare decat skate 2 (avea harti si areas mult mai distractive pt multiplayer si Hall of Meat nu era cine stie ce ) . sa speram totusi ca skate 3 o sa ne lese cu gura cascata

  5. #5 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post

    On another note, e super tare ortodoxia in jocurile video: originalul e cel mai tare, 2-ul e asa-si-asa, 3-ul va fi ****ty orice ai face, nu trebuie sa-l vezi/joci ca sa-ti dai seama.

    Ani de liceu ...
    de ce vorbesti prosti , am jucat skate 1 la greu mi-a placut enorm dar skate 2 a fost mai slab si ce mare branza pot ei sa faca in 1 an de zile , ia ca exemplu nfs .

  6. #6 SP
    Member Devergo's Avatar
    No offence huber,dar argumenteaza,din moment ce majoritatea oamenilor care au jucat ambele jocuri zic ca Skate 2 este mai bun din toate punctele de vedere.S-a vazut si la reviewuri.Scheme mai multe,grafica mai cizelata,multi mai bun.Singurul lucru care mi s-a parut mai bun la Skate este soundtrack-ul.Probabil ti-a placut mai mult pentru ca a fost primul joc cu skating realist si ti-a lasat o impresie de neuitat .
    Revenind la subiect,teaser-ul mi se pare foarte...prost,sper sa lucreze mult mai mult la el.

  7. #7 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Like Devergo said.

    In plus, "prostii", ca se articuleaza .

  8. #8 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Primul Skate mi-a dat acel sentiment de ...fresh in latura asta a jocurilor. In 2 au mai bagat cateva scheme, te poti da jos de pe placa, dar nu mi s-a parut asa revolutionar ca primul si practic nici nu avea cum sa fie.

  9. #9 SP
    Senior Member huber's Avatar
    A raspuns Mika pentru mine , poate zic eu astea deoarece cand a apurt Skate 1 a fost ceva nou si deja de la 2 ne-am obisnuit cu 1

  10. #10 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    A raspuns Mika pentru mine , poate zic eu astea deoarece cand a apurt Skate 1 a fost ceva nou si deja de la 2 ne-am obisnuit cu 1
    cam la asta ma gadneam si eu . cand a aparut skate 1 eram x . now thats a cool game . da cand o aparut skate 2 feelingul parca nu mai era acelasi . eram cam asa ."ieee bunutz . da mai mult mio placut skate 1 " . si cam aceeasi situatie ii si la tony hawk . mai bine ma distram la pro skater 4 decat la project 8 . vad cajocul x a avut succes asa cao sa faca o copie identica la care mai adauga cateva trickuri si extra characters .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 36 Last Post: 03-11-2014, 02:04
  2. Sony a anuntat ca nu vor mai produce PSP-Go By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 30-04-2011, 02:08
  3. Data de lansare pentru Skate 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 17-03-2010, 21:45
  4. Zvon: Thief 4 va fi anuntat pe 11 Mai By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 11-05-2009, 17:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts