Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Facebook pe PS3

  1. #1 SP
    Member killlemalll3's Avatar

    Facebook pe PS3

    A devenit oficial ca in urmatorul firmware update (v3.10) va fi incorporat serviciul Facebook.Va exista o optiune prin care de cate ori deschizi PS3-ul,fiind logat la serviciul Facebook automat acesta va adauga date despre trofee si activitatea ta pe PlayStation Store. Evident ca acest nou update nu ne va incanta doar cu Facebook pe PS3.Printre altele se va umbla la categoria Fotografii pentru a fi folosita mai usor. Lista de prieteni va fi deasemenea modificata in special datorita dezamagirii multor utilizatori de PS3 care s-au declarat foarte nemultumiti de actuala infatisare capatata dupa update-ul 3.00.Optional vei putea alegea si culoarea PSNid-ului in XMB ceea ce e in imbucurator.Sa speram ca nu se vor opri aici pentru ca este foarte mult teren pierdut la capitolul personalizare privind la consola celor de la Microsoft.


    Un scurt preview video al urmatorului update:
    Viddler.com - PS3 Firmware 3.10 Preview (Facebook!) - Uploaded by sceablog
    Attached Images Attached Images facebook_on_ps3.jpg

  2. #2 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    loltrb sa-mi fac si eu un cont pe facebook:

  3. #3 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Pe cand twitter ?

  4. #4 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    ok. o sa am facebook pe telefon, pe pc, in masina, pe ps3, pe masina de spalat, frigider adn so on. dar hi5?

  5. #5 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Facebook este noul hi5

  6. #6 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Si o sa fie de genul: Vasile hai la un MW. Nu vin ba, ca imi actualizez pe feisbuc sa ma vada pitipoancele cum dau eu hedsot in modern uerfer.

  7. #7 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Facebook este noul hi5
    Chiar ma intrebam care e moda asta cu Facebook-ul

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Ce hateri ma. Iti arata si trofeele. Preferam sa mai lucreze la browser, inca are probleme destul de enervante.

  9. #9 SP
    Member Imperatore's Avatar
    complect inutil...facebook,

    in loc sa se ocupe de treburi serioase ...in fine

    partea buna este ca mai scoate din highlighting-ul ala pe lista de friends...

  10. #10 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Ce hateri ma. Iti arata si trofeele. Preferam sa mai lucreze la browser, inca are probleme destul de enervante.
    Ai pus POZA acolo? Stim noi care...

  11. #11 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    wow. cu noua lista de prieteni, o sa avem sorcove gratis de sarbatori . ma bucur ca se mai gandesc si la celalate categorii, si nu au lasat de izbeliste categoria "fotografii". astept sa puna la punct si partea de "muzica".

  12. #12 SP
    Junior Member ciaby's Avatar
    eu abia astept sa bage mi am facut si cont

  13. #13 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Facebook useless. Friends list? Dintr-o adunatura de dreptunghiuri gri au facut un papagal colorat.

  14. #14 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Filip, nu stiai ca nu existi in momentul de fata daca nu esti pe feisbuc sau pe hi cinci? Si eu le urasc foarte tare!

  15. #15 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Filip, nu stiai ca nu existi in momentul de fata daca nu esti pe feisbuc sau pe hi cinci? Si eu le urasc foarte tare!
    D da, asa e. Chiar imi aduc aminte cand si-a facut o fosta prietena cont pe hai cinci, primu coment la poza ia fost de la o amica, ii zicea bine ai venit in rand cu lumea. Ma gandeam bine ai mers in rand cu turma de ............ Mai bine tac ca poate ofensez pe aici pe unii.

  16. #16 SP
    Senior Member tray's Avatar
    singurul lucru care imi place la facebook,este ca am avut sansa sa imi cumpar un tricou exact ca asta
    Attached Images Attached Images facebooked_mom.gif

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Facebook profiles By G-XtremE in forum Offtopic
    Replies: 75 Last Post: 02-03-2020, 13:43
  2. Facebook hacked ? By Mythul in forum Offtopic
    Replies: 27 Last Post: 31-10-2015, 22:23
  3. Facebook By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 16 Last Post: 16-02-2014, 03:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts