Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: IGN.com a ales GOTY pe...

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    IGN.com a ales GOTY pe...

    Dupa cum spuneam si in titlu, unul dintre cele mai importante siteuri din industria jocurilor a decernat premiul Game Of The Year. Inca nu o sa divulg informatia, cel putin nu inainte sa va spun si cativa pretedenti la acest titlu. Anul 2009 a fost, poate cel mai bun pentru consolele next-gen, scuze current-gen obisnuinta asta, ca si jocuri lansate. Am avut parte de nume mari ca: Modern Warfare 2, Uncharted 2, Killzone 2, Assassin's Creed II (aici se termina titlurile cu cifra 2), Forza Motorsport 3, Infamous, Prototype, Borderlands, Batman: Arkham Asylum. Multe jocuri bune, dar din pacate doar unul poate fi cel mai bun in 2009.

    Cel mai bun joc in 2009, conform siteul IGN este... stati, inca nu v-am spus tot ce s-a intamplat in 2009. De exemplu lansare jocului Modern Warfare 2 a fost cea mai mare si importanta din istoria entertainmentului, generand vanzari de aproximativ $500 de milioane doar in prima saptamana. Destul de impresionant nu? Anul 2009 a fost si un an de revenire pentru PS3, avand parte de exclusivitati ca: Uncharted 2, Killzone 2, inFamous. Jocuri ce ne-au uimit nu doar prin gameplay si atmosfera, dar si prin grafica uimitoare care ne-a dat pe spate pe toti. Si Microsoft a avut un an foarte bun, sau mai bine zis Halo a avut. Doua jocuri din franciza Halo s-au lansat anul trecut: Halo Wars si Halo: ODST.

    Haide ca nu va mai tin atat in suspans, Game Of The Year potrivit IGN este... urmariti videoul
    Attached Images Attached Images goty-ign.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Jocul asta chiar merita toate premiile care le-a luat ! Cel mai bun joc pe care l-am jucat si nu cred ca o sa fie intrecut prea curand ! Nici un joc anuntat deja nu cred ca o sa fie mai bun ca Uncharted 2 , posibil sa fie intrecut doar de Uncharted 3 sau GTA 5 !

  3. #3 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    nu cred ca o sa fie intrecut prea curand !
    erm

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    GoW 3 suna cunoscut?
    Lipsa timpului ma impiedica sa-l termin momentan, dar sper sa-mi fac timp in weekend. Foarte bun joc, excelenta productie din partea celor de la Naughty Dog.

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    tare video-ul . au facut o melodie special pentru uncharted 2 . tare . si intr-adevar cei de la Naughty Dog ne-au oferit un joc foarte bun da eu cred ca Santa Monica Studios o sa faca o treaba si mai buna . GoW anyone ?

  6. #6 SP
    Member Execitor's Avatar
    Jocul asta merita toate premiile pe care le-a obtinut.... Este unul dintre cele mai frumoase jocuri pe care le-am jucat. Are o poveste extraordinara si un feeling foarte bun. Il recomand celor care nu l-au jucat si va spun sincer ca nu o sa va para rau. Dupa ce l-am jucat am cumparat si partea 1 .
    PS: MW2 a pierdut!

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu n-am inteles de ce Gamespot a dat GOTY la Demon's Souls. A fost un joc bun dar erau atatea variante mai bune...

  8. #8 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai la Gamespot a fost cu vot si poate unora le-a placut Demon's Souls , eu am votat Uncharted 2 !

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pai la Gamespot a fost cu vot si poate unora le-a placut Demon's Souls , eu am votat Uncharted 2 !
    Ca votare a iesit Uncharted, eu vorbeam evident de votul redactorilor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 22-11-2012, 14:43
  2. Cele mai bune jocuri de la E3 2010 (G4TV, IGN.com) By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 31 Last Post: 28-06-2010, 08:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts