Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Mass Effect 2: 2 milioane in prima saptamana

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Mass Effect 2: 2 milioane in prima saptamana

    Continuarea asteptata de atatea persoane cu sufletul la gura se dovedeste a fi un adevarat succes financiar. Electronic Arts ne informeaza ca jocul s-a vandut deja in peste 2 milioane de exemplare, un numar impresionant avand in vedere ca jocul s-a lansat de cateva zile. Mass Effect 2 este, alaturi de DarkSiders si Bayonetta, unul dintre cele mai bune jocuri lansate in ultima perioada si, de ce nu, unul dintre cele mai bune jocuri pe care le vom vedea in acest an pe consolele noastre.
    Attached Images Attached Images masseffect256.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si asta doar in US pentru ca in Europa s-a lansat abia azi.

  3. #3 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Merita oamenii astia din plin (Ma refer la Bioware ).

  4. #4 SP
    Member zaice's Avatar
    Recunosc ca nu am fost interesat de a juca primul titlu din serie,dar jucand partea a 2 ma tenteaza sa incerc si prima parte.Vanzariile din prima saptamana sunt justificate de calitatea jocului. Game on!

  5. #5 SP
    Member collector's Avatar
    Merita peste 10 ...si nu cred ca e imposibil sa ajunga acolo.

  6. #6 SP
    Member Atrium's Avatar
    Imi cer scuze ca postez aici lucrul asta dar se pare ca se tot accentueaza "zvonurile" ca in viitorul apropiat ar veni seria Mass Effect si pe PS3...

    Destructoid - PS3 code found buried within Mass Effect 2
    EA: Mass Effect on PS3 a necessity not a choice - GAMER.BLORGE

    Si unul ceva mai vechi : Could Mass Effect Be Heading To the PS3? - mass effect 2 - Kotaku

    Aparent se asteapta un raspuns, daca va veni vreunul in acest sens, la GDC din martie, anul acesta.

    Va rog sa nu-mi sariti in cap, nu e un post cu intentia de a isca scandal sau flame. Sunt curios, voi ce parere aveti ? Exista vreo sansa ?

    Avand in vedere ca BioWare a fost achizitionat de EA, nu prea imi vine a crede ca ei vor ignora pur si simplu un install base de 31 Milioane.

    Parerea mea personala este aceea ca numarul exclusivitatilor ar trebui redus, si asta ar fi nu numai in avantajul omului de rand, ci si in avantajul companiilor producatoare (exceptie jocurile facute "in house" de Ms si Sony)... Sa nu dati, prea tare lol

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Eu cred ca o sa apara si pe PS3. Prea multe scapari, e imposibil sa fie toate simple greseli. A aparut pe mai multe site-uri, faza asta cu versiunea de PC, prezentarea jocului la care au spus ca va aparea pe 3 platforme etc. Daca nu au contract cu MS o sa-l scoata si pe PS3, cred ca e cea mai dorita exclusivitate de X360.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08
  2. Ghid: Mass Effect 2 - Prima Official Game Guide By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 30-01-2010, 15:43
  3. Replies: 2 Last Post: 05-12-2009, 13:36
  4. Replies: 16 Last Post: 05-02-2009, 02:58
  5. Replies: 9 Last Post: 13-11-2008, 17:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts