Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Test Drive Unlimited 2: Ciclul zi-noapte in poze

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Test Drive Unlimited 2: Ciclul zi-noapte in poze

    Odata cu anuntarea Test Drive Unlimited 2, producatorii, Eden Games, ne-au promis ca vom avea parte de un ciclu zi-noapte. In sprijinul acestor afirmatii, avem parte de un nou set de screenshot-uri care demonstreaza acest lucru. Jocul care va fi publicat de Atari este programat sa fie lansat de Sarbatori, anul acesta pe Xbox 360, PlayStation 3 si PC. Cum "vorba multa, saracia omului"... enjoy the pics.
    Attached Images Attached Images tdu2_logo.jpg 4540601234_1a4aa36e9c_o.jpg 4539968079_aff85e3af7_o.jpg 4539968023_003ccbdc51_o.jpg 4540601144_780bb59913_o.jpg screenshot08.jpg screenshot09.jpg screenshot02.jpg testdriveunlimited2-ps3xbox360pcscreenshots25833tdhr000098-copy1024x576.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member raressnoop's Avatar
    jocul arata promitator, deabia astept sa apara

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    intr-adevar, arata foarte bine. texturile si iluminarea sunt super ok. dpdv grafic al masinilor, se poate compara lejer cu Forza 3, daca nu chiar cu GT5. abea astept sa apara sa ma plimb cu masinuta

  4. #4 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Traditia si experienta isi spun cuvintul. Cu siguranta va fi un joc reusit.

  5. #5 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    sper ca o sa fie o mapa MAI MARE poate chiar o tara intrega!!!

  6. #6 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    poate chiar o tara intrega!!!
    Asta a fost o gluma?

  7. #7 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    un joc promitator insa nu cred k se va apropia asa de mult la grafica cu gt5 pozele sunt de marketing in versiunea finala a jocului mereu apar modificari majore la grafica fatza de pozele dinainte, gt5 a aratat k se poate apropia foarte mult de realitate s-a vazut si in prologue va dati seama dupa atatia ani in productie ce ne asteapta, nu se poate sa il egaleze acest joc care a stat maxim 1 an jumate-2 in productie

  8. #8 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    sper ca o sa fie o mapa MAI MARE...
    o MAPA ?!?! d-aia in care se tin foi/dosare ?

    Puteai sa zici harta, locatie, regiune, localitate, bucata de pamant...numai mapa nu..

    mai lasati jocurile si frecventati scoala, ca se duce tara de rapa cu voi...viitorul tarii...

  9. #9 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    mapa/harta nu-i aceeasi chestie? ai si intrebat "d-aia in care se tin foi/dosare ?" si eu iti spun ca NU....gata daca sunt nou deja sariti cu gura...sau poate o sa fie o bucata noua de pamant putin langa aeroport....si nu am glumit la faza cu o tara intreaga,nu ar fii fain sa fie ceva mai mare....nu o bucata de pamant in care sa te invartii in cerc si sa fie gata jocul....ca atuncea parca va si aud ca a fost prea scurt si multe alte chestii......app.daca cauti pe google mapa romaniei credema ca o sa gasesti....

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    djdanny: daca te interesai un pic despre Test Drive Unlimited primul in loc sa dai search dupa "mape", vedeai ca in primul erau nici mai mult nici mai putin de 1000 de mile. Adica peste 1600Km de traseu, mai mult decat are o "tara intreaga". Cel putin anumite tari...

  11. #11 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    da,stiu ca are peste 1000 de mile,dar ma gandeam ca poate de data asta va fii USA nu insula Hawai sau ce este....bine recunosc.am gresit in privinta "mapei" sorry about the spelling, we all have our days!!! mie unul chiar mi-ar place sa fie un joc in care sa fie "toata" europa (nu exact cum arata europa,dar macar sa treci dintr-o tara in alta) cum e Euro Truck Simulator

    Din cate spune wiki de TDU2,se pare ca bucata de pamant va fii Ibiza si SUV-uri pentru off-road

  12. #12 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    ce masina e aia ultima din poza?
    LE: ce conteaza cat de mare e ? parerea mea ca 1600 de km cat a avut primu e mai mult decat trebuia . importanta e grafica , feeling-u si cat de mare e gama de masini si ce le poti face .

  13. #13 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Eu vreau toata Asia ca Europa e prea mica. Ma invart din tara in tara si gata jocul. Aiurea.

  14. #14 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    da ,pai eu ma chinui la ultimul achievement la primul TDU in care trebuie sa conduc 5000 de mile.
    intr-o ora reusesc fara trafic si cu o masina rapida sa parcurg cam 120 mile,deci pentru mine imi ajune o "mapa"mica

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Lasa man sa fie "mapa" mare... poate omului ii place sa faca niste curse de 24h... Le Mans, nu alta

  16. #16 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Si mie mi s-a parut foarte buna dimensiunea hartii din TDU, mai ales ca o parcurgeai in timp real, nu ca in Euro Truck Simulator ( ca tot l-a pomenit) unde faceai toata Europa in 20 de minute.

  17. #17 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    a fost interesant primul ,un joc cu masini un pic altfel , de abia astept TDU2 mai ales ca apare si pe PS3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Test Drive Unlimited 2 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 334 Last Post: 10-10-2012, 02:20
  2. Test drive unlimited 2 By Andre in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 25-02-2011, 13:17
  3. Test Drive Unlimited 2 Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 16 Last Post: 23-02-2011, 10:55
  4. Test Drive Unlimited 2 amanat By naz in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 20-08-2010, 15:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts