Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Playstation Home - Lansare pe 17 Decembrie 2008 !

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Playstation Home - Lansare pe 17 Decembrie 2008 !

    Anul 2008 se pare ca se incheie cu bucurie pentru detinatorii de PS3. Playstation Home este asteptat sa se lanseze in cel mult 10 zile, adica pana la data de 17 decembrie. Anuntul vine din partea The Times Online insa SCEE a refuzat sa dea o confirmare sau o infirmare a acestui anunt. Sony ne-a asigurat in nenumarate randuri ca Home va intra in Open Beta pana la sfarsitul acestui an, deci data mentionata mai sus ar trebui sa fie cea reala. Playstation Home este in Extended Closed Beta.
    Attached Images Attached Images home-theatre-screenshot_031.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    YES !

  3. #3 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Sper sa nu fie iar un zvon fake i pray for it !

  4. #4 SP
    Junior Member dacblood's Avatar
    Home e un motiv in plus sa-mi iau un PS3

  5. #5 SP
    Junior Member solary's Avatar
    sal, ce inseamna playstation home? e ceva asemanator cu playstation network store?

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    finally, am primit si eu invite pe US Home Beta. btw, cica ar fi clientul 1.02 acu, deci e clar ca urmeaza open beta fffff curind.

    solary, uite aici - PlayStation Home - Wikipedia, the free encyclopedia

  7. #7 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    yee-hah !

  8. #8 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Rumor: Home is coming on Dec 17th? [Update] - PS3 Fanboy
    Nu stiu de ce am impresia ca o sa il lanseze in noaptea de revelion.

  9. #9 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by solary View Post
    sal, ce inseamna playstation home? e ceva asemanator cu playstation network store?
    Nu stiu, ca n-am avut beta, dar presupun ca asa este. O modalitate sa ne salte de bani prin facilitatile virtuale. Daca vrei sa-ti iei o vaza de flori pentru apartament, parca vad ca te costa 0.99 Lire. Dar am impresia ca noi Romanii putem sta linistiti, ca nu cred ca PORCII de la Sony ne vor lasa sa cumparam ceva.
    Sa dea Dumnezeu ca anul 2009 sa le aduca modarea PS3ului mai dihai ca PSPul.

  10. #10 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Stai linistit Chifteluta ca mai sunt si item-uri free, cum sunt acum cele din closed beta, unele chiar foarte bune. Nu cumperi de pe store decat daca vrei. Cum eu nu vreau, pe mine nu ma salta nimeni de bani.

  11. #11 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Chifteluta, ce patisi de te-ai rasucit cu 180 de grade? ei au spus de la inceput ca itemurile premium vor fi pe bani, asa ca nu vad care e problema. cine le vrea, le plateste, cine nu, nu....simple as that...nu e ca si cum ti-ar baga ei mina in buzunar. in fond, nu toata lumea are mertzan, nu?

  12. #12 SP
    Junior Member sanasta's Avatar
    o sa fie gratuit o perioada sau e cu plata c n-am apucat closed beta?

  13. #13 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Nu stiu, ca n-am avut beta, dar presupun ca asa este. O modalitate sa ne salte de bani prin facilitatile virtuale. Daca vrei sa-ti iei o vaza de flori pentru apartament, parca vad ca te costa 0.99 Lire. Dar am impresia ca noi Romanii putem sta linistiti, ca nu cred ca PORCII de la Sony ne vor lasa sa cumparam ceva.
    Sa dea Dumnezeu ca anul 2009 sa le aduca modarea PS3ului mai dihai ca PSPul.
    Sunt si item-uri free si item-uri cu bani . Astea din beta sunt toate free din cate am vazut.
    Home oricum e free, ce vrei mai mult ? Doar trebuie sa isi scoata si ei nitel profit !

  14. #14 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    UPDATE: Playstation Home Open Beta se lanseaza maine: Home open beta begins tomorrow - PS3 Fanboy

  15. #15 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    S-a lansat. Pe cont de RO nu merge, pe cont de UK nu poti cumpara, nu stiu pe cont de US. Oricum ati inteles aiurea. Nu ma intereseaza daca ceva e gratis sau e pe bani. Problema este ca daca vreau sa cumpar ceva, nu pot. Capisci?

  16. #16 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    s-a conectat cineva eu ma lupt cu error c-931

  17. #17 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Chifteluta. In acest moment nu poti sa cumperi nimic pt. ca nu au nimic de vanzare Daca intri in magazine, o sa gasesti cateva accesorii gratuite si atat.

  18. #18 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Se referea la faptul ca nu poate cumpara de pe cont de Romania.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Playstation Home By istrategie in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 376 Last Post: 22-03-2014, 22:06
  2. Playstation home By Cesar Wayne in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-07-2011, 15:03
  3. Replies: 1 Last Post: 12-12-2008, 17:54
  4. Prince of Persia - lansare pe 2 Decembrie By Mika in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 22-09-2008, 18:56
  5. Home apare in 2008 By Bobby in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-08-2008, 13:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts