Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Data de lansare pentru Prototype 2

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Data de lansare pentru Prototype 2

    In 2009 am avut ocazia sa "incercam" Prototype, un action game interesant, dar si un joc aflat departe de atingerea perfectiunii. La E3ul din acest an am primit o veste pe care o asteptam de ceva timp: se lucreaza la Prototype 2, un joc mai bun (cel putin teoretic) decat predecesorul sau. Astazi aflam si data de lansare a jocului: 24 Aprilie 2012. Va reamintesc ca Prototype 2 va fi lansat, asemenea predecesorului sau, pe PC, X360 si PS3.
    Attached Images Attached Images prototype2.jpg

  2. #2 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Abia astept

  3. #3 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Niice!
    Off: erik95, vezi ca poza are un watermark in colt jos dreapta.

  4. #4 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Credeam ca-l vor lansa in apropierea lui inFamous 2, dar probabil ca nu lucreaza multi la proiect (jocul e anuntat de ceva vreme) si nu vor sa-l lanseze nefinisat. Sper sa merita asteptarea.

  5. #5 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    In 2009 am avut ocazia sa "incercam" Prototype, un action game interesant, dar si un joc aflat departe de atingerea perfectiunii. La E3ul din acest an am primit o veste pe care o asteptam de ceva timp: se lucreaza la Prototype 2, un joc mai bun (cel putin teoretic) decat predecesorul sau. Astazi aflam si data de lansare a jocului: 24 Aprilie 2012. Va reamintesc ca Prototype 2 va fi lansat, asemenea predecesorului sau, pe PC, X360 si PC.
    pe PC X360 si PS3 poate

  6. #6 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Credeam ca-l vor lansa in apropierea lui inFamous 2, dar probabil ca nu lucreaza multi la proiect (jocul e anuntat de ceva vreme) si nu vor sa-l lanseze nefinisat. Sper sa merita asteptarea.
    No ofence dar infamous (pt.mine) e cel mai plictisitor joc ever,in timp ce prototype a fost epic!!! Abia-l astept!!!

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa vedem daca reusim sa intram in pielea unui personaj negru... si asta impotriva lui Alex Mercer... Grr

    P.S. No racism intended!

  8. #8 SP
    Junior Member AnDu_alex95's Avatar
    @Monky si ar fi foarte tare sa aiba mai multe abilitati ca alex mercer

  9. #9 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by makiaveliproject View Post
    No ofence dar infamous (pt.mine) e cel mai plictisitor joc ever,in timp ce prototype a fost epic!!! Abia-l astept!!!
    InFamous nu a fost deloc plictisitor, dar pana la urma cu totii avem o parere si ceilalti trebuie sa o respecte.
    Iar in legatura cu Prototype...jocul nu se poate zice ca fost chiar epic deoarece povestea a fost cam bata in opinia mea si jocul a suferit de multe probleme tehnice.A si Alex ca personaj nu mi-a placut deloc.

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si pentru mine, infamous 1 si 2 sunt 2 jocuri super boring. Si da, Alex Mercer a fost un bad-ass si mi-a placut la nebunie. E unu din putinele personaje care mi-au ramas intiparite in minte de la primele trailere si nu stiu daca voi putea uita prea devreme numele sau ce ravagii faceam cu acest personaj.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Data de lansare pentru Yakuza 4 in US/UK By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-09-2010, 19:55
  2. Data de lansare pentru Portal 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 23-08-2010, 03:23
  3. Data de lansare pentru Gothic 4 By naz in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 30-06-2010, 15:51
  4. Data de lansare pentru TDU2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 27-05-2010, 16:02
  5. Data de lansare pentru Prototype By erik95 in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 11-04-2009, 02:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts