Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Saptamana mare in lansari: Gears of War 3, F1 2011, Fallout, MMA, etc.

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Saptamana mare in lansari: Gears of War 3, F1 2011, Fallout, MMA, etc.

    Saptamana aceasta va face o mare gaura in bugetul consolistilor, in mare parte datorita titlurilor lansate: Gears of War 3 (Xbox 360 only), F1 2011 (PS3, Xbox 360 si PC), Call of Duty: Black Ops - Rezurrection (PS3, Xbox 360 si PC), Supremacy MMA (PS3 si Xbox 360), Fallout: New Vegas - Lonesome Road (PS3, Xbox 360 si PC), Burnout Crash! (PS3 si Xbox 360), Resident Evil 4 HD (PS3 si Xbox 360), Kirby Mass Attack (DS), Dragon Quest Monsters: Joker 2 (DS), Shin Megami Tensei: Persona 2 (PSP) si Frogger 3D (3DS). Well... e timpul sa facem niste credite, nu?

    Mai jos aveti trailere pentru toate titlurile lansate. Enjoy!











    Attached Images Attached Images gears-3-launch.jpg

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    resident evil 4 hd este si pe consola celor de la sony(ps3), iar pt abonatii psn plus jocul are o reducere de 50%

  3. #3 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Consolistilor inafara de wii
    Chiar imi pare rau ca Re4 o sa apara pe xbox si ps3, aveam si eu un "wii exclusive" cu care sa ma mandresc.

  4. #4 SP
    Member Moromete's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    Consolistilor inafara de wii
    Chiar imi pare rau ca Re4 o sa apara pe xbox si ps3, aveam si eu un "wii exclusive" cu care sa ma mandresc.
    Sosetila, scoate banii de la sosete si cumpara un Ps3 ...si lasa prostiile

  5. #5 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Incerc sa ii scot de mult si sa-mi vand wii-ul, dar se pare ca nimeni nu e interesat
    Oricum, pentru cei care nu au jucat niciodata Re4, e unul dintre cele mai bune jocuri facute in istorie, chiar daca sunteti mai speriosi, acest joc nu o sa va arunce in fata monstrii si tipete ca sa va sperie o secunda si dupa sa va linistiti, se bazeaza mai mult pe factorul terorii pe care o simti atunci cand esti singur intr-un mediu ostil in care nu poti sa te odihnesti nici macar pentru cateva secunde (aveti grija, nici in cut-scenuri )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gears of War 3 - Beta in 2011 ! By Mika in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 12-10-2010, 12:08
  2. Replies: 9 Last Post: 13-11-2008, 17:08
  3. Lansari Blu-ray pentru aceasta saptamana By Bobby in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 20-10-2008, 11:28
  4. Noi lansari saptamana 4-10 August By Bobby in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 04-08-2008, 23:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts