Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: In curand FIFA 12 va primi un update

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    In curand FIFA 12 va primi un update

    In fiecare an seria FIFA creaza un hype imens si niciodata nu dezamageste in review-uri sau in vanzari. FIFA 12 are o medie de 90 pe metacritic si a reusit o performanta record in prima saptamana, vanzandu-se aproximativ 3.2 milioane de jocuri, cu 23% mai mult ca predecesorul. Bazandu-ne pe aceste numere am putea zice ca noul joc din acest an este un adevarat succes, dar daca aruncam un ochi pe forumurile oficiale de la EA sau chiar pe ConsoleGames.ro, vom vedea ca marea majoritate a jucatorilor sunt nemultumiti din cauza unor bug-uri sau chiar unele setari ale jocului.

    Daca intamplator va aflati printre acestia, am sa va dau o veste destul de buna. Romily Broad, community manager, a dezvaluit pe forumul oficial ca in urmatoarele 2-3 saptamani FIFA 12 va primi un patch care va corecta cele mai multe greseli semnalate de catre fanii jocului. Acesta nu a vrut sa ofere mai multe detalii despre acest update, dar a promis ca intodeauna echipa din Canada va tine cont de opiniile jucatorilor si ca vor incerca sa imbunatateasca experienta de joc de fiecare data.
    Attached Images Attached Images fifa-rooney.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Cei care fac jocurile de fotbal sunt din Canada?
    Acum totul are sens. Nu e de mirare ca arbitrii sunt asa cretini, canadienii habar n-au de fotbal.

    Ma mir ca nu l-au facut pe gheata.

  3. #3 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Vorbesti prostii aici, EA doar are sediul in Canada, insa, multi componenti ai echipei din Vancouver sunt europeni, nicidecum canadieni, ca sa nu mai zic ca nici ei nu stau chiar rau, pana la urma liderul pe parte de sunet este canadian, iar la acest capitol nu se prezinta deloc rau FIFA.

  4. #4 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Acest patch va include cumva si online?Daca nu, nu prea suna interesant.

  5. #5 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ar fi si cazul, ca sa nu mai fiu dat afara din Ultimate Team o data la 3 secunde

  6. #6 SP
    Junior Member IceBlast13's Avatar
    Bug-urile nu sunt asa suparatoare, dar tot timpul este loc pentru ceva mai bun

  7. #7 SP
    Member romey's Avatar
    As dorii tare mult sa rezolve problema cu echipamentele arbitrilor. Joc cu o echipa ce are tricourile de deplasare sunt negre si cind joc cu acel echipament cam 70% din meciuri imi trimit in teren un arbitru imbracat in negru . Si cam aceasi problema legata de echipament e si la portarii dar parca nu e asa enervanta . Eu sper sa rezolve, dar putine sanse avind in vedere ca lucrurile astea sunt prezente in FIFA de ani buni.

  8. #8 SP
    Junior Member Zahariuc's Avatar
    singurul bug cu care ma intalnesc zi de zi e in arena cand eu selectez Pro-ul meu dupa 5 minute imi apare Kaka' in arena ... restu ... oricum in cazul in care vreti sa facem un head to head sau be a pro dati-mi add la GT : ZeRoberto360 .

  9. #9 SP
    Junior Member catza86's Avatar
    M-am saturat sa fac testing pentru toti producatorii de jocuri.

    Ei cand il au in teste nu sesizeaza aceste bug-uri? Pentru ce sunt acei testari? Doar sa primeasca jocuri gratuite si sa le vanda pe forumuri?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Borderlands 2 in curand pe PS Vita By MonkY in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 22-08-2013, 00:04
  2. PSP Digital Comics va primi ultimul sau update By Tudoran in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 12-07-2011, 23:21
  3. In curand pe PS Plus in Europa By naz in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 04-11-2010, 22:37
  4. Ubisoft: un nou joc in curand By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 25 Last Post: 30-11-2009, 21:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts