Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Assassin's Creed III - Gameplay Trailer

  1. #1 SP
    Member Sadismek's Avatar

    Assassin's Creed III - Gameplay Trailer

    A venit timpul ca Ubisoft sa lanseze mult asteptatul gameplay trailer pentru Assassin's Creed III! Dupa ce au lansat marti un event, cu scopul de a uni fanii seriei pentru a debloca acest trailer, avem sansa sa il vedem pe Connor in actiune, aratandu-si arsenalul, luptandu-se cu trupele britanice si facand parkour prin paduri dar si intr-un oras (cel mai probabil New York). De asemenea, sunt prezentate si scene pe campul de lupta, toate posibile cu noul engine dezvoltat de Ubisoft, AnvilNext, care promite randarea a peste 2000 de soldati in timp real. Merita precizat ca tot ce ne este prezentat in trailer este pre-alfa footage. Data de lansare a action/adventure-ului este 31 Octombrie pentru console si PC.

    Gameplay Trailer:

    Unite to Unlock the World Trailer:
    Attached Images Attached Images assassins_creed_3_connor.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member dendey's Avatar



    First Extended Gameplay

  3. #3 SP
    Member Plavs's Avatar
    Deci pe bune si fara nici o caterinca nu mai pot cu jocuri din seria asta,apare de cate 2 -3 ori pe an nu fac paine la brutarie cat de repede scot ei Assassin's Creed din punctul meu de vedere ajunge.
    Assassin's Creed 1 si 2 ok restu numai porcari

  4. #4 SP
    Member kostyn26's Avatar
    AC 2 a fost foarte bun - Brotherhood ok - Revelations mie nu mi-a placut, dar asta cred ca o sa fie bun...sunt curios si de noul engine.

  5. #5 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by Plavs View Post
    Deci pe bune si fara nici o caterinca nu mai pot cu jocuri din seria asta,apare de cate 2 -3 ori pe an nu fac paine la brutarie cat de repede scot ei Assassin's Creed din punctul meu de vedere ajunge.
    Assassin's Creed 1 si 2 ok restu numai porcari
    La jocul asta se lucreaza de 3 ani in secret.

  6. #6 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    marketing?

  7. #7 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu, nu e marketing.

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu sunt cine stie ce fan AC, da jocul asta o sa fie bestial! m-am uitat la ambele trailere si salivez, nu alta! Initial nu mi s-a parut ca America era cea mai buna alegere pentru locatie...I take my words back!

  9. #9 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Cred că mulţi �şi vor retrage cuvintele, Tudoran

  10. #10 SP
    Junior Member gaZAh's Avatar
    Primele parti au fost ok, adica erau epoci " medievale " acum, o iau pe aratura cei de la UBISOFT. Deja nu mai respecta story line-ul.

  11. #11 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by kostyn26 View Post
    AC 2 a fost foarte bun - Brotherhood ok - Revelations mie nu mi-a placut, dar asta cred ca o sa fie bun...sunt curios si de noul engine.
    Engine-ul e cel vechi cu cate imbunatatiri, si nu sunt prea sigur ca cele grafice se vor regasi si pe console, din moment ce si Revelations arata destul de imbatranit (ca sa nu folosesc un termen dur) si nici nu ruleaza la un framerate de invidiat.
    In schimb, sunt foarte curios cum vor reusi sa implementeze mecanicile noi de joc.
    Cand m-am uitat la trailer, la un moment dat aveam impresia ca am apasat din greseala pe "Empire Total War"

    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    La jocul asta se lucreaza de 3 ani in secret.
    Asta cu "se lucreaza de x ani" nu o sa o cred niciodata, ca nu ai de unde sa stii. Poate fi doar o miscare de marketing si nimic mai mult, sau eventual chiar se lucreaza de 3 ani la el, dar acum 3 ani munceau o mana de oameni. Si situatia asta se poate considera "se lucreaza".

  12. #12 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    nu schimba story line-ul il modifica putin au fost deja 4 jocuri lansate pe epoca medievala a fost superb imi aduc aminte cand m.am dat prin jerusalim in primul joc am ramas masca,dar lumea se satura de acceasi paine chiar daca o cumpara la greu, trebuia sa schimbe ceva ubisoft altfel riscau sa piarda din fanii plictisiti de aceleasi locuri. eu zic ca e o miscare buna si ca au mult curaj sa modifice putin franciza. mi se pare cel mai buna serie dupa uncharted. le urez succes

  13. #13 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    cea mai buna serie* scuze

  14. #14 SP
    Junior Member Spike22's Avatar
    Cred ca o sa fie cel mai tare AC!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 22-07-2012, 10:36
  2. Replies: 0 Last Post: 06-06-2012, 07:46
  3. Replies: 0 Last Post: 10-05-2012, 19:23
  4. Replies: 0 Last Post: 08-05-2012, 10:37
  5. Replies: 0 Last Post: 26-03-2012, 11:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts