Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 38

Thread: Uncharted 4 amanat pana in 2016

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Uncharted 4 amanat pana in 2016

    Uncharted 4: A Thief's End este unul dintre cele mai asteptate jocuri pentru Playstation 4, si sunt sigur ca multi si-ar fi cumparat consola doar pentru acest joc. Jocul urma sa se lanseze in tomana acestui an, dar din cauza marimii proiectului, directorii Bruce Straley si Neil Druckmann au anuntat ca jocul este amanat pana in primavara anului 2016. Ei spun ca jocul are nevoie de o atentie cat mai mare pentru a fi la nivelul standardelor inalte la care gamerii se asteapta de la Naughty Dog.
    Attached Images Attached Images u4.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Mai bine, oricum o sa fie o capodopera. Eu chiar as vrea si o colectie a intregii serii remasterizata.

  3. #3 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Daca trebuia sa se lanseze peste 1 luna si il mai amanau alte 2 parca era o treaba, dar asa trebuie sa mai asteptam 1 an de zile, ceea ce nu e chiar putin.
    Sa dea The Last of Us de PS3 gratis la PS Plus in aprilie si ii iert.
    Aveam de gand sa imi cumpar un PS4 odata cu lansarea Uncharted 4, dar ....

  4. #4 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    In primavara 2016 ne luam ps4 @Aliosa, ca si eu vroiam sa imi iau ps4 in iarna, dar daca l-au decalat atat acum asteptam.

  5. #5 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Same for me! Mi-au mai dat ragaz un an ca sa nu fiu muritor de foame doua luni dupa ce-mi iau PS4. Eu nu voi cumpara celelalte jocuri daca se va scoate o editie remasterizata. Ce e facut pt PS3 acolo sa ramana.

  6. #6 SP
    Member Kratos's Avatar
    2016 - Craciun. Asta daca nu cumva se amana pe 2017 cand se vor gandi mai bine si il vor lansa pe PS5.

  7. #7 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    L-au amanat din toamna Pana in primavara deci Nu Asteptam un an , e foarte bine ce au facut abia jucam ceva facut cum trebuie ca sa Nu Mai se planga lumea cum a fost la majoritatea jocurilor , eu unu am ce juca

  8. #8 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    chiar citeam un articol zilele trecute despre nothy dog si "aminarile" la jocurile lor...uite ca si la asta se intampla la fel. Poate acum au invatat din greseli.

  9. #9 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cel putin stim ca nu lanseaza un produs pe jumatate terminat.

  10. #10 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Era de asteptat aceasta amanare dar sa ne gandim totusi la "promisiunile" celor de la Sony in ultimul an: PS4 next gen super-hiper performant, exclusivitati multe si de foarte buna calitate, imbunatatiri la DS4... toate date in bara.
    Parca ziceau de Uncharted 4 ca o sa fie 60 fps si grafica exact ca in trailerul cinematic aratat; un lucru nesimtit de exagerat, neputand fi realizat cu hardware PS4. Nu stiu daca sunt singurul dar m-am saturat sa "consum" fiecare stire de-al lor cu o portie serioasa de scepticism, doar ca sa aiba momentul de glorie cate un director Sony pe scena E3, scaldanduse-n ropotele de aplauze cand anunta cate o minciuna cu nerusinare dar cu zambetul specific orcarui talhar legal, promitator de viata buna!
    Just sayin'...

  11. #11 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai fericit vreo 10 useri

  12. #12 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Nu m-am putut abtine, de cate ori vine vorba de Uncharted 4 ma gandesc doar la zambetul viclean si promisinile desarte la E3 2014 al acestui om . Am I a hater or what?
    Attached Images Attached Images tumblr_n6xqb4ykgx1qm5nqro1_r1_500.gif

  13. #13 SP
    Junior Member Enkidu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ai fericit vreo 10 useri
    Numai 10?! Nu trebuie sa ai un IQ impresionant ca sa-ti dai seama ca si PS4 si X1 sunt 2 tzepe date la nivel mondial!

  14. #14 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Nu sunt tepe, dar inca nu merita luate. PS4 cel putin. Trebuie sa se mai adune jocuri de calitate.

  15. #15 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Cine vi-a spus ca nu-s jocuri misto pe PS si Xbox era invidios ca ati fi putut avea asa minunatii. Adica, tocmai vi-ati luat teapa ca nu detineti asa ceva.
    Dar nu-i rau, ca ma gandesc ca va dati cu bicla prin parc si iesiti mai castigati. Sau stati pe facebook ?!

  16. #16 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kukenstein View Post
    Nu sunt tepe, dar inca nu merita luate. PS4 cel putin. Trebuie sa se mai adune jocuri de calitate.
    Așa mă mințeam și eu până acu' juma' de an

  17. #17 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Pentru mine Playstation = Uncharted. Daca de maine ND ar decide sa mute Uncharted pe xbox, mi-as lua xbox doar ca sa pot juca Uncharted.

  18. #18 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Scuze, acum am văzut avatarul

  19. #19 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Pana de curand il aveam pe Cole Phelps la avatar asta pentru ca LA Noire a fost printre primele jocuri pe care le-am jucat, inainte de Uncharted.

    Revenind la subiect, pentru mine unul e benefica intarzierea lui Uncharted 4. Imi da cateva luni bune ragaz sa mai strang niste bani. IAr ND are timp sa perfectioneze jocul.

  20. #20 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by eNHajeL View Post
    Era de asteptat aceasta amanare dar sa ne gandim totusi la "promisiunile" celor de la Sony in ultimul an: PS4 next gen super-hiper performant, exclusivitati multe si de foarte buna calitate, imbunatatiri la DS4... toate date in bara.
    Parca ziceau de Uncharted 4 ca o sa fie 60 fps si grafica exact ca in trailerul cinematic aratat; un lucru nesimtit de exagerat, neputand fi realizat cu hardware PS4. Nu stiu daca sunt singurul dar m-am saturat sa "consum" fiecare stire de-al lor cu o portie serioasa de scepticism, doar ca sa aiba momentul de glorie cate un director Sony pe scena E3, scaldanduse-n ropotele de aplauze cand anunta cate o minciuna cu nerusinare dar cu zambetul specific orcarui talhar legal, promitator de viata buna!
    Just sayin'...
    chiar am ras cand am citit postul tau ,vad ca sunt destule exclusivitati cat sa te tina ocupat pana apare U4 (asta probabil e cel mai asteptat si ei vor sa fie la inaltime cu cerintele )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Homefront: The Revolution amanat pentru 2016 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 19-03-2015, 16:56
  2. Torchlight 2 amanat pana in Iulie By erik95 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 09-02-2011, 21:35
  3. FEAR 3 amanat pana in 2011 By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 17-08-2010, 11:22
  4. Final Fantasy XIII amanat pana in 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 16-01-2009, 18:59
  5. Project Origin amanat pana in 2009 By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 26-08-2008, 17:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts