Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Sony: Un PSN mai mare, mai bun in primavara 2010

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Sony: Un PSN mai mare, mai bun in primavara 2010

    Playstation Network este serviciul ce le permite detinatorilor consolei Playstation 3 sa joace online, sa downloadeze demouri, jocuri full sau DLCuri si sa comunice cu alte persoane ce se afla in posesia consolei. Numarul de utilizatori ai PSNului a depasit 20 milioane. Intr-un interviu acordat CNN, Kaz Hirai vorbeste despre viitorul acestui serviciu. Acesta a mentionat cateva noutati ce vor fi introduse de Sony. Printre acestea se numara: editarea filmelor, impartirea cu prietenii continutului de pe consola si altele. O noutate foarte interesanta este recompensarea fanilor cu discounturi sau continut premium. Sony se straduieste sa imbunatateasca PSN, lucru care nu poate decat sa ne bucure.

    Kaz Hirai:

    "It's now a matter of what all the services need to look like for each device, and coming up with a rollout plan,t's like city planning here, and we can start small. We don't need to build New York City overnight."
    Attached Images Attached Images ps_store_4.jpg

  2. #2 SP
    Banned cryyo's Avatar
    "impartirea cu prietenii continutului de pe consola"
    Asta suna very important, cel putin pt. mine.
    Anunt interesant, thanks.

  3. #3 SP
    Junior Member Robby's Avatar
    what does DLC stands for ?

  4. #4 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    hehe abia astept,numa vesti bune de la SONY!!!

  5. #5 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by Robby View Post
    what does DLC stands for ?
    Downloadable Content.

  6. #6 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    Intr-adevar, chestia cu "impartirea cu prietenii continutului de pe consola" ar fi extrem de binevenita.. Tinand cont ca mi-am papat toate 5 sloturile...

  7. #7 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Eu cred ca acel "impartirea cu prietenii continutului de pe consola" inseamna altceva, adica share la muzica, fotografiile si videoclipurile de pe consola proprie.

  8. #8 SP
    Junior Member pom4na's Avatar
    eu astept sa dea drumul la psn si pe romania.... sa nu mai stau k flausatu sa i-au jocuri regiunea 1 sau sa ma mailogesc de prieteni de prin uk sa imi cumpere cate ceva de pe PSN

  9. #9 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Playstation Network este serviciul ce le permite detinatorilor consolei Playstation 3 sa joace online, sa downloadeze demouri, jocuri full sau DLCuri si sa comunice cu alte persoane ce se afla in posesia consolei. Numarul de utilizatori ai PSNului a depasit 20 milioane. Intr-un interviu acordat CNN, Kaz Hirai vorbeste despre viitorul acestui serviciu. Acesta a mentionat cateva noutati ce vor fi introduse de Sony. Printre acestea se numara: editarea filmelor, impartirea cu prietenii continutului de pe consola si altele. O noutate foarte interesanta este recompensarea fanilor cu discounturi sau continut premium. Sony se straduieste sa imbunatateasca PSN, lucru care nu poate decat sa ne bucure.

    Kaz Hirai:
    cu siguranta nu va fi nici o imbunatatire considerabila.
    niciodata nu se tin de cuvant.
    in Romania nu va fi ... curand.

    aceste laude se numesc "ciorba de legume".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Guide: Viteza mai mare de DL de pe PSN (PS3-proxy server) By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 30 Last Post: 24-02-2014, 17:55
  2. Cel mai bun publisher in 2010 este... By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 10-02-2011, 21:19
  3. Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 13:33
  4. CGA 2010 - Cel mai bun Music Game By naz in forum Polls
    Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 13:23
  5. Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 13:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts