Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 185 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... LastLast
Results 1,701 to 1,720 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #1701 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    well..am primit si eu de la cineva..un iphone 4 impecabil..dar se pare ca ii codat..pe japonia...that sucks...se poate cumva decoda?si decodare permanenta?am inteles ca astia de la apple fac decodari permanente.ceva ideei?raman dator.

  2. #1702 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Are jailbreak pe telefon? Daca da atunci integritatea datelor nu mai e garantata.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

  3. #1703 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Are si jailbreak facut...am fost la apple..se pare ca iei decodeaza numai cateva modele din europa,din japonia nu...

  4. #1704 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ca fi disponibil in mai,am incercat jocul in urma unui beta test si este addictive


  5. #1705 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pare interesant, dar merge pe acelasi principiu ca Temple Run si Lane Splitter.

  6. #1706 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Perfectionist

    Steve Jobs' note for keynote | Flickr - Photo Sharing!

    "It's a revolutionary phone, a full screen iPod with touch controls and a breakthrought internet device. A phone, an iPod and a internet device. Are you getting it?"

  7. #1707 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Apple a lansat ieri firmware 5.1.1 pt iPhone 3GS/4/4S, iPad 1/2/3, iPod 3G/4G. Iata ce aduce nou (mai nimic):

    Improves reliability of using HDR option for photos taken using the Lock Screen shortcut
    Addresses bugs that could prevent the new iPad from switching between 2G and 3G networks
    Fixes bugs that affected AirPlay video playback in some circumstances
    Improved reliability for syncing Safari bookmarks and Reading List
    Fixes an issue where ‘Unable to purchase’ alert could be displayed after successful purchase

  8. #1708 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Pentru mine este ceva. Mereu cand trebuia sa fac update sau sa iau ceva de pe store imi aparea "unable to purchase" pana ma scotea din minti.

  9. #1709 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Guy's sa fac update la 5.1.1 nu am nevoie de JB si telefonul e neverlock,ceva imbunatatiri se simt?

    A facut cineva update?

  10. #1710 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Si daca nu aduci nimic in plus, in cazul tau e indicat sa faci update.

  11. #1711 SP
    Member unlike's Avatar
    Va salut, mi-am cumparat recent un iPad 2 adus din afara. Priza e diferita, cred ca este din Anglia.
    Stie cineva sigur daca pot folosi un simplu adaptor, fara transformator ? Au surse universale deviceurile Apple ?
    Si inca o intrebare, pana cumpar adaptor, pot folosi incarcatorul de la iPhone ? Este diferit ca forma, cel de iPad e ca un cub, cel de la iPhone e lunguiet.
    Mersi mult.
    PS : Are 5.0 pe el .. din cate vad ar trebui sa mearga un JB cu absinth, dar nu recunoaste device-ul.

    Edit : Superb, se pare ca am intarziat cu o zii, de ieri nu se mai semneaza 5.0.1 si astfel nu pot face update/jailbreak.

  12. #1712 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Poti folosi un simplu adaptor de priza. Asa il tin si eu de app 1.5 ani si merge fara probleme. Iti recomand sa folosesti incarcatorul de iPad, intrucat cu cel de iPhone o incarcare full va dura app 10-12h sau chiar mai mult.

  13. #1713 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by unlike View Post
    Va salut, mi-am cumparat recent un iPad 2 adus din afara. Priza e diferita, cred ca este din Anglia.
    Stie cineva sigur daca pot folosi un simplu adaptor, fara transformator ? Au surse universale deviceurile Apple ?
    Si inca o intrebare, pana cumpar adaptor, pot folosi incarcatorul de la iPhone ? Este diferit ca forma, cel de iPad e ca un cub, cel de la iPhone e lunguiet.
    Mersi mult.
    PS : Are 5.0 pe el .. din cate vad ar trebui sa mearga un JB cu absinth, dar nu recunoaste device-ul.

    Edit : Superb, se pare ca am intarziat cu o zii, de ieri nu se mai semneaza 5.0.1 si astfel nu pot face update/jailbreak.
    Un simplu adaptor va merge perfect,pentru ca si eu adaptor folosesc (SUA).
    Merge fara problema si cel de iPhone
    Pentru Absinthe trebuie iOS5.0.1.Doar 4S-ul are compatibilitate cu iOS5.0

  14. #1714 SP
    Member unlike's Avatar
    Mersi de info.
    Da, asta e , no jb pt moment .. nu am ce face. L-am dus la 5.1 si astept.
    Intre timp nu am rezistat si am cumparat gta3 . Extrem de incantat de aparat!

  15. #1715 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Daca doriti sa faceti downgrade la iPhone 4S-ul vostru la 5.0.1 pentru a face jailbreak atunci va spun ca tocmai a iesit o solutie: redsn0w 0.9.11b1

  16. #1716 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Care e diferența �ntre a face update prin wifi si cea prin cablu cu pc-ului? Vad ca prin wifi are 50mb si prin cablu de date are 750 mb?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1717 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Direct din telefon/tableta este OTA si cred ca face doar update, iar prin itunes, intai ia tot FW si apoi face update.

  18. #1718 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Asta e una din noutatile iOS 5, Update over the air. Merge sa faci doar update la soft fara sa il mai rescri in intregime cum facea iTunes inainte. In final e acelasi lucru si e mai rapid OTA.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

  19. #1719 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Am o problema cu un iphone 4s.Am dat sa fac software update la 5.1.1 si s-a blocat in recovery mode.Imi spune sa fac restore.Am facut restore cu itunes, cu tiny umbrella dar tot asa imi face.Ce as putea face?

  20. #1720 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ce eroare iti da?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 185 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts