Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Modare Arcade cu dvd Lite on

  1. #1 SP
    Junior Member petredragos's Avatar

    Modare Arcade cu dvd Lite on

    Am inteles ca pretul pietei este de 300 ron.Stiti pe cineva care cere mai putin?Undeva la 150...

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    omg. in primul rand, cred ca un singur om face modarea asta si acela este donely

  3. #3 SP
    Junior Member petredragos's Avatar
    Am vb cu el.Da' speram sa fie si altcineva...

  4. #4 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    in al 2lea rand modarea se face prin inlocuirea unitatii optice si apoi modarea propriuzisa. 150lei unitatea optica, 150lei modarea(sau era 200/100?). Pretul este justificat, si se gasesc pe forum arcade-uri la 550lei soo.. iesi la acelasi pret ca un arcade modabil din magazin. a sweet deal.

  5. #5 SP
    Junior Member petredragos's Avatar
    O fi sweet deal,da' eu m-am chinuit toata vara sa-mi iau consola,crezand ca modarea e ieftina si cand colo e jumate din pretul xboxului....

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Asta este. Sa vezi ce ieftin este sa iti cumperi jocuri originale. Ai noroc ca nu iti iei warning pentru asta. Du-te si plange-te altundeva ca e scumpa modarea.

    Nu ne intereseaza ce face lumea la ea acasa. Sa isi modeze consola, nu ne deranjeaza. Dar sa nu mai vad posturi cum ca va vaitati ca nu gasesti dual-layer, sau ca e scumpa modarea sau ca nu se incarc texturile cum trebuie in GTA IV!.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts