Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: Sfat Cumparare

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Sfat Cumparare

    Ce combo imi recomandati sa aleg intre (adica 3 jocuri din 4):


    Dead Space
    Endwar
    Fable
    Fallout

    Nu imi permit toate 4 asadar trebuie sa renunt la unu.

  2. #2 SP
    Member richardm27's Avatar
    Eu unul as renunta la Endwar....Tom Clancy it's not just my cup of tea !

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    De acord cu Riki.

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    L-am jucat si imi place la nebuie.

  5. #5 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    renunta la unul din rpg-uri... iti spun eu ca nu te vei apuca sa le joci pe amandoua in acelasi timp

  6. #6 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Dap. Renunta la Fallout, ca e single-only, iar Fable-ul are co-op .

  7. #7 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    S-a rezolvat, multumiri mii lui Mo.

    Dead Space + Fable 2 dvd crave prin UPS
    Gears of War 2 in noiembrie

    Restul cand mi-oi permite

  8. #8 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Nu poti sa le vinzi dupa ce le joci urmand sa le cumperi din nou pt colectie cand se ieftinesc?

  9. #9 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Am vandut deja 5 ptr astea. Vedem pe viitor, as vrea sa le pastrez.

  10. #10 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Dead Space + Fable 2 dvd crave prin UPS
    Cat te ajunge?

  11. #11 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    400 ron ambele.

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bobby, am si eu o mica intrebare... daca tot stai asa rau cu baniii... de ce nu astepti fratele meu alb sa se ieftineasca si le vrei la lansare ? Ca nu moare nimeni daca le joci acum sau peste o luna... Eu ii inteleg pe cei care-si permit, si le cumpara day one, eventual pre-order... dar tu puteai sa le iei dupa ce le termina careva... poate chiar la jumatate de pret dupa doar cateva saptamani... Anyway, it's your choice, dar eu sunt un pic nedumerit. Mai ziceam daca e vorba de ceva gen GoW2, in care jucam toti online si vroiai sa intri odata cu the rest of us, dar asa ? Bafta !

  13. #13 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Si eu imi doresc destul de multe dar e nasoala rau stundetia asta...

    Deja sunt foarte in cumpana si eu pentru ca imi doresc si GoW 2 la fel de mult ca si fallout..deci nu stiu daca sa dau cancel la preorderul de la fallout pentru pc si sa iau GoW.

    Decisions..decisions..


    Are cineva nevoie de un rinichi ceva, il dau ieftin

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu merita un rinichi pentru niste jocuri... just chill... si asteapta un pic. Eu asa am inceput cu jocurile care nu sunt MUST PLAY NOW - AS IN TODAY, si am realizat ca salvez cel putin 50% (jocurile care nu sunt bine primite, chiar ajung la preturi incredibil de mici... de la 39 lire la 16-20 de lire in nici mai mult de 2-3 saptamani de la lansare). Si nu cred ca jucam pe principiul "cine il termina primul", ci le jucam pentru a ne relaxa, pentru a ne distra, etc... No rush in here...

  15. #15 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Glumeam desigur in legatura cu rinichiul , cat despre jocuri jucate la lansare m-am impacat demult cu ideea de a le juca mai tarziu, avand in vedere ca am facut o colectie destul de bogata de jocuri de 360 (e adevarat, sunt mai vechi) la preturi destul de mici, cumparate de pe ebay.

    Dar mai e o chestie, uneori iti doresti totusi sa joci jocul acela cand apare pur si simplu din curiozitatea de a vedea povestea mai departe .

    Oricum nu trebuie facut mare caz, placerea de a juca un joc ramane la fel de mare si dupa 3-4 luni de la lansarea lui.

    Boby, sincer sa fiu eu as alege clar Fallout decat End War

  16. #16 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Bobby tin sa-i dau dreptate lui MonkY la faza asta. Azi noapte abia am terminat Saints Row 1. Am Mass Effect de prin Aprilie si n-am apucat sa joc mai mult de o ora.
    0 day iti recomand doar daca vrei ceva Collector's pentru ca dupa aia e posibil sa gasesti mai scump sau la pret de joc normal si e cam acelasi lucru. De exemplu am dat 230 RON pe Oblivion Collectors si nu se mai gasea pe nicaieri dar voiam neaparat moneda din joc.

  17. #17 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Renunta la Endwar

  18. #18 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Total de acord cu Monky, dupa 2 sapt de la lansare deja le gasesti SH pe aici cu sute bune de mii mai ieftin.
    Donely, a spus mai sus ca i-a placut tare demo-ul.

  19. #19 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    daca ar fi dupa mine si eu as renunta la endwar, insa nu te obliga nimeni sa le iei pe toate din prima zi (in afara de GoW2 probabil).

  20. #20 SP
    Member richardm27's Avatar
    Bobby un singur sfat iti mai dau.......nu renunta la Fable 2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cumparare playstation 3 By abcdef in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 40 Last Post: 07-11-2013, 23:22
  2. Cumparare PS2 By BADE in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 6 Last Post: 22-05-2010, 03:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts