Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 450 of 788 FirstFirst ... 350 400 440 448 449 450 451 452 460 500 550 ... LastLast
Results 8,981 to 9,000 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8981 SP
    Junior Member cosmindune's Avatar
    Pai avea un an si ceva luni vechime, si cu Slim am mai mult loc pe hdd, plus placa de retea N, si l-am dat la un pret bun, 950 RON.

  2. #8982 SP
    Junior Member bogdan22ms's Avatar
    Bine v-am gasit. sunt nou pe forum, de 3 zile am achizitionat de pe emag o consola slim 250G si de pe ebay un senzor kinect, consola se comporta perfect, in 3 zile am terminat si singurul joc care il aveam, COD black ops, xbox live fare toata investitia...senzorul kinect nu e cine stie ce, nu cred ca isi merita ,deocamdata banii, e o distractie putin cam scumpa, dar e ok...daca esti genul care nu pre face miscare de lene sau altceva, acu ai ocazia sa te misti intr-un mod mai funny, problema e ca dupa 1-2 ore de zbenguit te plictisesti de jocurile kinect. dupa 3 zile de folosire intensa pot sa spun ca o investitie de 14 mil+8 mil...isi merita toti banii.

    As vrea sa stiu de la cei mai experimentati care e cel mai eficient mod de ati achizitiona jocuri, cu puncte microsoft sau direct jocul din magazin.
    Daca ma puteti ajuta cu o explicatie care sunt pasii de urmat pentru a cumpara puncte microsoft...e o chestie rapida..platesc=primesc punctele in aceasi zi? sau cum e?

    multumesc si sarbatori fericite la toata lumea

  3. #8983 SP
    Junior Member cosmindune's Avatar
    Am si eu o intrebare. Jocurile achizitionate cu puncte Microsoft, adica descarcate de pe Xbox Live, cum sunt gestionate de cei de la XBOX? Adica daca imi schimb consola va trebui sa mai platesc o data pentru a l-e downloda? Cu respect,

  4. #8984 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by cosmindune View Post
    Adica daca imi schimb consola va trebui sa mai platesc o data pentru a l-e downloda?
    Nu. Orice DLC umpărat �l poți re-downloada de c�te ori vrei tu.

  5. #8985 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu, transferi de pe HDD-ul vechi pe HDD-ul nou sau faci recover la Gamer Tag... La martket place iti apre already purchase sau ceva de genu.

  6. #8986 SP
    Junior Member cosmindune's Avatar
    Aaaa super, asa este excelent pentru jocurile XBOX Classics. Multumesc

  7. #8987 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Am tot vazut Xbox 360 Slim 250GB cu Black Ops , stiti cumva daca pachetul contine si Gold Card? Daca contine , de cat e?

  8. #8988 SP
    Junior Member supermehigh's Avatar
    salut , am si eu o problema cu conectarea la xbox live, chiar la ultimul pas de conectare la xbox live , imi spune ca e necesara o updatare pentru a finaliza conectarea , consola e modata,i are si LT + , acum nu stiu ce sa fac , daca dau accept la updatare , imi modifica ceva la consola , adica mai pot juca jocuri piratate?

  9. #8989 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by supermehigh View Post
    salut , am si eu o problema cu conectarea la xbox live, chiar la ultimul pas de conectare la xbox live , imi spune ca e necesara o updatare pentru a finaliza conectarea , consola e modata,i are si LT + , acum nu stiu ce sa fac , daca dau accept la updatare , imi modifica ceva la consola , adica mai pot juca jocuri piratate?
    normal nu ar trebui sa joci jocuri piratate. faci updateul si dupa mergi sa-ti cumperi jocuri. gasesti si la noi la bazar jocuri foarte ieftine

  10. #8990 SP
    Junior Member bogdan22ms's Avatar
    Quote Originally Posted by okei View Post
    Am tot vazut Xbox 360 Slim 250GB cu Black Ops , stiti cumva daca pachetul contine si Gold Card? Daca contine , de cat e?
    eu am luat acest pachet de pe emag dar nu contine nici un fel de gold card

  11. #8991 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Tot la emag ma uitam si eu lol

  12. #8992 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Dupa ce am ramas doar cu consola XBOX (ps3-ul a murit si wii-ul il vand) constat urmatoarele lucruri triste, dar va rog sa ma contraziceti:

    - pe consolegames e plin de utilizatori PS3. sunt si de xbox, dar prezenta acestora e aproape insesizabila pe forum. Cel mai nasol e la rubrica bazar, unde sa gasesti un joc e ca si cum ai cauta acul in carul cu fan.

    Din aceasta cauza concluzia mea e simpla: consolegames ar trebui sa isi schimbe numele in ps3games SAU cineva ar trebui sa taie din aripioarele unor "fluturasi" de ps3 care umple forumul de mizerii. Sau mai este una, poate toti jucatorii de xbox sunt niste PIRATI.

    doar niste ganduri, in pauza de la servici.

  13. #8993 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai in mare parte esti aproape de adevar. In schimb, ca sa se faca un pic de ordine printre "copilasii aiuriti" posesori de PS3, ar trebui ca userii sa foloseasca butonul de report post mai des si nu neaparat pentru orice fleac.

  14. #8994 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    La Bazar e crima si pedeapsa...am zis "sugerat" de nenumarate ori sa se faca rubrici separate..cauti ceva pana te plictisesti..mai ales ca tag-urile sunt cam alandala...

    La punctul B...ai perfecta dreptate..acum s-a mai linistit treaba..dar la un moment dat era o gasca de tineri pesetristi care ardeau gazul complet aiurea...aici insa am un pro-tip care s-ar putea sa te ajute : click pe profilul userului, si de aici e o regula simpla, daca varsta ta impartita la 2 e egala cu varsta respectivului sau pe acolo...just don't bother

  15. #8995 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu c�nd am postat clipul cu, prietenul meu elpresador, �n care zicea că peste 1 an X360-ul e ca mort am fost hulit


  16. #8996 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Daca tu, impreuna cu prietenul tau elpresasomething crezi ca industria se rezuma la o mica particica din Romania...
    La noi e dupa cum bate vantul, trendul. E foarte la moda PS3 acum de cand cu stickul minune

  17. #8997 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    elpresador e doar pentru divertisment (oricum are dreptate - haters gonna hate) - dar probabil dacă o spunea un mare tocilar de pe un super site era cu greutate - caca maca.

    Pe mine ce mă ține aproape de X360? Păi exclusivitățile japoneze, at�t! [care din c�te am citit (am și postat) migrează și ele �ncet către PS3] +2-5 prieteni (ne batem �n scoruri).

    + că MOVE are un potențial uriaș (mai ales pentru jocurile Arcade/on-rail shooters)...

    ...gata. Am r�s, am glumit, ne-am simțit bine...dar parcă m�ncarea e mai bună dincolo

  18. #8998 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Incearca sa citesti printre randuri

  19. #8999 SP
    Junior Member Zuuman's Avatar
    Am si eu o problema am xbox 360 de 60g si la Ac brotherhood abia citeste cd-ul si cateodata nu a mers bine cand l-am luat cd-ul bine facea figuri si atuncia acuma a inceput rau de tot imi tot spune ca nu se poate citi mentionez ca cd-ul nu e zgariat xboxul merge foarte bine si restul jocurilor care le am merg destul de bine aveti vreo idee ?

  20. #9000 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    1. �nvață să scrii.
    2. Ai jocul original sau o copie ieftină pirat? Dacă e piratat la ce te aștepți?
    3. �ncearcă să instalezi jocul, că spațiu pe HDD ai.
    4. Testează și cu alte jocuri. Dacă apar probleme simiare atunci unitatea optică e varză.

    *p.s.

    Și e DVD nu CD.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts