Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 455 of 788 FirstFirst ... 355 405 445 453 454 455 456 457 465 505 555 ... LastLast
Results 9,081 to 9,100 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #9081 SP
    Junior Member ak_cata's Avatar
    rroad sa dus consola

    ---------- Post added 21-12-2010 at 01:32 PM ----------

    inca o intrebare daca nu am xbox live ce se intanpla pot sa ma joc jocuri ?

  2. #9082 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by ak_cata View Post
    inca o intrebare daca nu am xbox live ce se intanpla ?
    Se "intanpla" ca nu mai stai asa mult pe consola si pui mana si mai citesti o carte...

  3. #9083 SP
    Junior Member ak_cata's Avatar
    eu vb serios se pot juca jocuri fara xbox live? de pe cd sau hdd dar nu online sau ce ?

  4. #9084 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Poti juca jocurile si fara live.Live inseamna ca poti juca pe xbox cu prietenii pe net.In rest, fara live joci in campanie, player vs player, sau mai stiu eu, co-op.

  5. #9085 SP
    Junior Member ak_cata's Avatar
    ms mult

    ---------- Post added 21-12-2010 at 03:09 PM ----------

    Xbox 360 slim arcade 4 gb pe tv noramla merge la 360 p sau mai mult sau mai putin

    ---------- Post added 21-12-2010 at 03:46 PM ----------

    Xbox 360 slim arcade 4 gb pe tv noramla merge la 360 p sau mai mult sau mai putin

  6. #9086 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Intentionez sa-mi iau un controller wireless Xbox360 pe care sa-l folosesc la PC.Sa cumpar si un play and charge kit ?sau acumulatori normali ?
    Si inca ceva...am vazut ca exista si varianta controller+play and charge kit la pachet..dar nu am vazut pe la noi..se gaseste pe la vreun magazin din Romania asa ceva

  7. #9087 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by ak_cata View Post


    Xbox 360 slim arcade 4 gb pe tv noramla merge la 360 p sau mai mult sau mai putin

    ---------- Post added 21-12-2010 at 03:46 PM ----------

    Ghici. Google nu iti e prieten? O sa vezi imaginea la exact rezolutia pe care o are ecranul tau. Standard Definition. 480p / 576p (ntsc / pal). Simplu.

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Intentionez sa-mi iau un controller wireless Xbox360 pe care sa-l folosesc la PC.Sa cumpar si un play and charge kit ?sau acumulatori normali ?
    Si inca ceva...am vazut ca exista si varianta controller+play and charge kit la pachet..dar nu am vazut pe la noi..se gaseste pe la vreun magazin din Romania asa ceva
    Gasesti la Media Galaxy. Din punctul meu de vedere, nu se merita efortul unui play and charge. Baterii Ikea FTW.

  8. #9088 SP
    Junior Member Hypnotic's Avatar
    salutare, se pare ca 360slim si-a gasit "buba", cdrom-ul...
    eroare la load disc, open tray, close tray etc., al meu se deschide cand e oprit, si o face din ce in ce mai des. Nici nu il mai tin in priza.
    aveti vreo idee sau il duc la garantie?

  9. #9089 SP
    Junior Member ak_cata's Avatar
    Unde imi racomandati sa cumpar si eu un stick de 16 gb pt xbox 360 slim arcade 4 gb : si daca nu am stick pe memoraia de 4 gb se poate instala vrun joc sau e doart pt salvari ?

  10. #9090 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    @hypnotic N-am mai auzit de asa ceva...fugi cu el la garantie, ma indoiesc ca e o problema generala.

  11. #9091 SP
    Junior Member ak_cata's Avatar
    Unde imi racomandati sa cumpar si eu un stick de 16 gb pt xbox 360 slim arcade 4 gb : si daca nu am stick pe memoraia de 4 gb se poate instala vrun joc sau e doart pt salvari ????????????????????

  12. #9092 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Deci, memoria de 4gb este doar pt salvari si video-uri,muzica etc.Pentru instalare poti folosi un hdd sau stick.Poti folosi orice stick, nu conteaza firma sau altceva.

  13. #9093 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by ak_cata View Post
    Unde imi racomandati sa cumpar si eu un stick de 16 gb pt xbox 360 slim arcade 4 gb : si daca nu am stick pe memoraia de 4 gb se poate instala vrun joc sau e doart pt salvari ????????????????????
    Stick se poate cumpăra de la orice magazin IT iar memoria inetrnă, cea de 4Gb, e pentru ce vrei tu să fie (salvări, DLC, etc.). Majoritatea jocurilor ocupă mai mult...dar sunt jocuri ce ocupă și 700MB (retail).

  14. #9094 SP
    Junior Member minidisc's Avatar
    si daca s-a dus consola ce sa fac cu ea...o duc la un service...e ceva grav?? care poate sa imi zica ce semnifica becu ala rosu???

  15. #9095 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    'Service' nu exista decat daca mai ai garantie.Poti apela la Donely cu incredere.Il gasesti pe aria Bazar.Becul rosu semnifica o defectiune a consolei(la gpu, unitate optica, etc).

  16. #9096 SP
    Junior Member ak_cata's Avatar
    in sfarsit miam loat acum 2 ore x360 arcade slim 4gb si vreau sa intreb cum sal tin in picioare sau culcat pentru a nu se defect eu lam tinut culcat 1 jumate si nu sa incalzit de loc am unblat prin el meniu dar e ceva nou si nu prea ma descur dar cum sal tin ?

  17. #9097 SP
    Junior Member minidisc's Avatar
    si cine e donely cum dau mai exact de el...cu ce m-ar putea ajuta???

  18. #9098 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by ak_cata View Post
    in sfarsit miam loat acum 2 ore x360 arcade slim 4gb si vreau sa intreb cum sal tin in picioare sau culcat pentru a nu se defect eu lam tinut culcat 1 jumate si nu sa incalzit de loc am unblat prin el meniu dar e ceva nou si nu prea ma descur dar cum sal tin ?
    Tine-l cel mai bine culcat pe orizontala.

    Quote Originally Posted by minidisc View Post
    si cine e donely cum dau mai exact de el...cu ce m-ar putea ajuta???
    Donely se ocupa cu reparatii, modari console.Intr-un mod exact poti da de el sa il intrebi adresa sau nr de telefon pe forumul lui din aria Bazar.

  19. #9099 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by ak_cata View Post
    in sfarsit miam loat acum 2 ore x360 arcade slim 4gb si vreau sa intreb cum sal tin in picioare sau culcat pentru a nu se defect eu lam tinut culcat 1 jumate si nu sa incalzit de loc am unblat prin el meniu dar e ceva nou si nu prea ma descur dar cum sal tin ?
    Du'te si pune mana pe o carte. Vorbesc serios! Tu citesti ce ai scris dupa ce postezi? Sau pur si simplu esti analfabet?

  20. #9100 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Sunt bune aceste torx-uri pentru a deschide un controller?

    Set inbusuri Torx lungime mare - Okazii (51000984)

    Am avut un mic accident.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts