Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 633 of 788 FirstFirst ... 133 533 583 623 631 632 633 634 635 643 683 733 ... LastLast
Results 12,641 to 12,660 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12641 SP
    Junior Member Xbox fan's Avatar
    mda chestia ii ca degeaba il imping ca tot aceeasi eroare imi da . DEci ramana sa vad dak o sa imi cumpar un hdd nou(bani dati iarasi) sau o sa folosesc un stick ca memorie. Prostia ii ca prima oara a mers fara probleme.Oare ce sa se fi intamplat? Hdd ii chiar asa de fragil incat de la prima folosire sa nu mai mearga? Voua v-i s-a intamplat la fel?

  2. #12642 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox fan View Post
    mda chestia ii ca degeaba il imping ca tot aceeasi eroare imi da . DEci ramana sa vad dak o sa imi cumpar un hdd nou(bani dati iarasi) sau o sa folosesc un stick ca memorie. Prostia ii ca prima oara a mers fara probleme.Oare ce sa se fi intamplat? Hdd ii chiar asa de fragil incat de la prima folosire sa nu mai mearga? Voua v-i s-a intamplat la fel?
    Si eu am slim si pana acum nu am patit nimic.

    Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

  3. #12643 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Same here.

  4. #12644 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox fan View Post
    Poate is si eu mai special ca intotdeauna am asa noroc.

    ---------- Post added 14-07-2012 at 09:24 PM ----------

    Deci il deschid si pe butonul de power imi arata 4 lumini si apoi se sting si imi apare o singura lumina rosie si pe ecran imi scrie error 68
    Man, aceea e o eroare(nu radeti ca becurile rosii(chiar daca in specificatii scrie ca nu are se aprind, am vazut cu ochii mei la un prieten care avea slim de 250 gb si a fost din cauza hdd-ului ca nu il pusese bine.

  5. #12645 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Man, aceea e o eroare(nu radeti ca becurile rosii(chiar daca in specificatii scrie ca nu are se aprind, am vazut cu ochii mei la un prieten care avea slim de 250 gb si a fost din cauza hdd-ului ca nu il pusese bine.
    Se aprinde doar cel din mijloc cu rosu si atat... cele 4 din cerc-ul acela NU AU led-uri rosii... deci nu e RROD (e mai degraba Red Dot of Death adica RDOD)

  6. #12646 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Se aprinde doar cel din mijloc cu rosu si atat... cele 4 din cerc-ul acela NU AU led-uri rosii... deci nu e RROD (e mai degraba Red Dot of Death adica RDOD)
    Ai dreptate.Scuze ca m-am exprimat eu gresit.

  7. #12647 SP
    Junior Member AleCsutzu95's Avatar

    HDD extern pt xbox

    Am si eu o intrebare (poate pt unii pare stupida dar..) merge orice fel de hdd extern pt xbox , adica sa transfer jocuri pe el , vreau sa stiu doar daca va merge si ce fel de hdd externe , vreau sa zic filma care e mai buna

  8. #12648 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Pot sa iau Oblivion de la Games on Demand fara VPN?

  9. #12649 SP
    Junior Member AleCsutzu95's Avatar
    merge orice fel de hard raspunde cineva sau nu

  10. #12650 SP
    Junior Member razvan_razvann's Avatar
    Salut!!
    Am si eu o intrebare azi mi-a adus un prieten un joc pt Xbox (Fitness evolved 2012) l-am instalat si surpriza,cand vreau sa intru in joc imi cere DVD-ul!!E prima oara cand patesc asta!!Se mai poate intampla si asa ceva?

  11. #12651 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    L-ai instalat pe HDD, dar tot iti trebuie DVD-ul ca sa joci. Daca il instalezi pe HDD, discul nu se mai invarte in unitatea optica deci nu mai face zgomot, nu se zgarie etc.

  12. #12652 SP
    Junior Member razvan_razvann's Avatar
    Am mai instalat jocuri si nu mi-au mai cerut DVD sa joc acum am patit-o prima oara

  13. #12653 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Eu n-am pățit niciodată să nu-mi ceară dvd-ul și n-am auzit pe nimeni altcineva. Poate uitai tu dvd-ul �n unitate și de aceea nu ți-l cerea

  14. #12654 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sau are consola modata si nu ii cere discul din alte motive.

  15. #12655 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Microsoft has announced new upgrades to Xbox Live security, and recommends that all users change their passwords. According to a new blog post from Xbox Live general manager Alex Garden, notifications to members whose accounts may be compromised have been increased, and Microsoft will also allow members to set a unique security code to be sent to their phone or email in order to verify purchases and account changes.
    Microsoft has also taken legal action to pull down publicly posted gamertags, usernames and passwords and is also prosecuting anyone who is selling or buying Xbox Live accounts (a problem that has persisted recently). Garden notes that “many of our security enhancements and recovery processes are dependent on our members having valid, up-to-date security information in place” and strongly recommends that all users check their account info on Xbox.com to verify that it’s current and change their password if they haven’t recently. He also recommends that users update their account security proofs.
    “It’s a good idea to change your password if you haven’t done so recently, and make sure to use a different username and password for Microsoft versus other online services you access,” Garden writes. “This way if one company does experience a security breach, your leaked credentials won’t be used against you on other sites. Finally, help the people in your life who may be less security savvy by sharing suggestions like not using common words for passwords. Sadly, ‘password’ and ‘12345’ are still top of the most common password lists when we see breaches occur and passwords posted online.”
    Garden concludes by adding that “our resolve at Microsoft to battle fraud and our commitment to account security is stronger than ever” and encourages users to email him with any views or concerns.

  16. #12656 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Sau are consola modata si nu ii cere discul din alte motive.
    Captain Obivious saves the day

  17. #12657 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    HEEELLLP tocmai am fost anuntat ca mi-au suspendat contul de pe la Microsoft ca cica cineva a trimis spam de pe contul meu.Aseara mergea perfect.
    Acum imi zice ca imi trimit un cod la un nr prestabilit de mine,dar numarul de telefon nu e adevarat,e unu pus la intamplare pentru Anglia.

    Cum naiba sa fac ?? ??!??!?![COLOR="Silver"]

    Contul de Windows live e legat cu cel de pe Xbox nu ?

    Un nr de call center pentru Microsoft Romania ?

    Sper sa nu fie de la noua aplicatie MY Xbox Live pe care am instalat-o pe tableta si m-am logat de pe ea.BTW e foarte tare aplicatia.Zici ca ai dashboardul pe tableta.

    LE:
    Am trimis un formular cu niste date si intrebari la M$ faza e ca nu sunt sigur cu ce date facusem contu.Astept sa vad ce imi raspund.

    LE:2
    Am primit mail ca mi s-au verificat datele si mi-au dat link de resetare a parolei.
    O sa intru sa imi updatez informatiile pentru a fi sigur ca nu mai intampin problema asta

  18. #12658 SP
    Junior Member te_pupa_tata200's Avatar
    Salutare tuturor.
    Am si eu o intrebare,sau mai mult o nelamurire si v-as ruga daca puteti sa ma lamuriti si pe mine.
    Care este diferenta dintre un joc simplu si unul classic?
    Mai precis: (va arat un exemplu pentru nelamurirea mea)
    intre asta Sniper Ghost Warrior (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games
    si asta Sniper Ghost Warrior - Classic (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games
    Nu ma refer strict la acest joc,ci la orice joc in general care apare in aceste 2 variante la preturi diferite.Ce are unul si nu are celalalt?

  19. #12659 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    doar de carcasa. cele "normale" devin clasice daca depasesc un anume volum de vanzari si automat beneficiaza de o reducere de pret.
    Cam asa sta treaba si la Playstation cu cele Platinum

  20. #12660 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Este un fel de relansare a jocului dar la un pret redus.
    Nu are nimic in plus, spre deosebire de Game of the Year edition, Complete edition etc. care contin toate dlc-urile aparute pentru acel joc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts