Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 146

Thread: Xlink Kai

  1. #81 SP
    Junior Member doryx360's Avatar
    Parca si vad ca o sa invadati kai

    mai mult decat LIVE

  2. #82 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    da la cei banati va mai functiona system link-ul?

  3. #83 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cam 30% care joaca pe system link sunt banati.

    ---------- Post added 16-11-2009 at 12:49 AM ----------

    WOW, una din cele mai faine seri in COD6, azi am fost constant 8 oameni iar la sfarsit am ramas 3 pe harta RUST numai sniper vs sniper, superb.Noi toti avem jocul neupdatat, daca i-ati facut update nu merge sa joci decat daca il stergi(settings-memory-Y-Clear Cache memory).Haideti cat mai multi, repet, se pot juca si cei banati si cei nebanati.

  4. #84 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cat de fain a fost asta seara, am jucat COD6 constant vreo 12 oameni si pe la sfarsit am ramas 8.S-a facut pe Kai la cererea ''mea'' sectiune speciala de RO deci nu mai trebuie sa facem arene.De fapt si acum sunt 7 romani care joaca.

  5. #85 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Am fost si eu asta seara, nick andyj91 .. foarte tare
    Adaugati-ma si pe mine la friends, pe xlink am contul andyz88.

  6. #86 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am jucat si eu pana acum, deja am exagerat, 4 ore incontinu.Din ce in ce incepe sa fie mai multa lume.Azi am fost constant 12 iar acum la sfarsit au mai ramas 4.E superb sa joci ''only headshots'', e optiune in joc.Da si mai mult XP si iti mareste si skillu.

  7. #87 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    De cateva zile merge aiurea..nu ii vad pe toti din cate o camera, gen Ungaria sau Romania.. Acum vad 4 din 14 pe Ungaria.
    Am instalat si 7.4, dar am revenit la 7.3.1.7. Posibil sa fi ramas niste fisiere pe undeva si acum sa-mi recunoasca doar userii cu 7.4.. vad ca dupa dezinstalare si reinstalare, imi tine minte setarile, user-ul, parola.. dar n-am gasit nimic in registri, sa fi ramas setari in urma..

  8. #88 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Mie alaltaseara nici nu se conecta la seeverul kai programul.iar faza ca nu vezi toţi userii dintr-o camera,mie mi se intampla des

  9. #89 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Nu conteaza ca vede 1 sau 15 useri intr-o arena.Important este ca cel care hosteaza sa nu aiba ping mai mare de 30 cu tine.

  10. #90 SP
    Member Harilip's Avatar
    nu am inteles ceva...
    xlink kai iti alegi un server pe care joci sau cum ? este ca si pe PC? adica Server x 5 din 10 players sunt pe el etc
    este asa sau trebuie sa se organizeze un grup, asa cum ar fi asta de pe CG...?
    nu am gasit ceva concret

    (scuze daca ma exprim mai greu )

  11. #91 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Tu daca intri pe o arena, Ungaria de exemplu si acolo sunt 25 de oameni iar 3 au server facut, tu dai din consola ''join game'' si vezi cele 3 serverele facute.De cand a aparut COD in fiecare zi am jucat cu ungurii si am fost mai tot timpu 12-14 chiar si 18 in unele zile.Important este sa nu fie pingul cu persoana respectiva mai mare de 30.

  12. #92 SP
    Junior Member cristi91's Avatar
    cei care aveti lista de baieti jucatori de kai postati-o aici sa dam si noi add la toti.

  13. #93 SP
    Junior Member educs94's Avatar
    Intru si eu pe la 9 xlinkgt : educs94

  14. #94 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    care e treaba cu xlink kai ?

  15. #95 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    care e treaba cu xlink kai ?

    add me: grigoruta121 si iti explic in privat.

  16. #96 SP
    Junior Member KIOWAS's Avatar
    am incercat si cu router si cu 2 placi dar chiar daca-mi gaseste Xbox-ul 360 si scrie ca-i configurat cu succes la Network Reachable imi apare Not Yet...va rog care stie ceva cum sa setez poate ma ajuta..sunt convins ca am fi foarte multi doritori sa jucam online dar ne lovim cam de aceeasi problema...suntem o multime de amici din oras care avem cam aceeasi problema

  17. #97 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    la MW2 nu merge sa ne auzim prin casca ?

  18. #98 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Nu, noi vorbim prin Skype.

  19. #99 SP
    Junior Member maxtenn111's Avatar
    pls imi dati careva care jucati xlink idurile de mess ca nu reusesc nici cum sa-l fac sa mearga vreau sa va intreb ceva plz

  20. #100 SP
    Junior Member catalinhell's Avatar

    Talking salut

    mai joaca cineva pe xlink kai?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dragon Ball Kai By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 21-06-2011, 09:43
  2. Cine e are net bun sa joace online prin Xlink Kai? By fylipdan in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 06-08-2010, 01:28
  3. Xbox Live sau X Link Kai By mastakilla in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 38 Last Post: 10-01-2010, 04:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts