Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 28 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 ... LastLast
Results 461 to 480 of 542

Thread: Forza Motorsport 4

  1. #461 SP
    Junior Member fanecucu's Avatar
    voi va jucati cu kinect jocu sau nu are control bun?

  2. #462 SP
    Junior Member dafinoiu's Avatar
    Care mai jucati pe live add BotanicalLemon4 ca nu am gasit pe nimeni pana acum cu care sa joc pe live...

  3. #463 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Suntem cativa interesati de un campionat, pe la inceputul lunii Februarie 2012? Premiul I il ofer eu sub forma unui whiskey 25yo, sa zicem

  4. #464 SP
    Member Duni's Avatar
    Eu as vrea dar inca nu am jocu Sper sa il am pana de craciun si sigur particip

  5. #465 SP
    Junior Member z3n0mal4's Avatar
    Eu as intra, pana atunci mai invat. Tocmai am facut level 50, acum ar trebui sa incep sa-mi cumpar masini? Sau?

    le: era sa uit. De o aprox o saptamana, in fiecare zi cand joc ( o sesiune de max 2 ore ) se intampla de mi se intrerupe imaginea ( nu sunt sigur de sunet ) pentru maxim o secunda, ca si cum as scoate cablul hdmi din consola asa foarte scurt. Doar in FM4 am intampinat aceasta problema.

  6. #466 SP
    Member D3evil's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Suntem cativa interesati de un campionat, pe la inceputul lunii Februarie 2012? Premiul I il ofer eu sub forma unui whiskey 25yo, sa zicem
    Pana la urma si daca vom fii putini tot este ok, ca si daca se inscriu 16 persoane si la curse vin doar 7-8 tot dracu' ala e....asta referitor la faptul ca lumea nu prea intra sa joace online.

    Interesat in principiu, sa vedem ce zice si Grey

  7. #467 SP
    Junior Member Alex-T's Avatar
    Baieti eu am jucat un demo-ul FM4 pe Xbox si sincer m-a cam dezamagit adica cel putin controlul masinii, comportamentul ei, nu e deloc ca in viata reala ( mai real e NFS Shift 2 sincer ). Singura chestie care m-a atras de la inceput a fost grafica, nivelul de detaliu si sunetele motoarelor care sunt foarte realiste, dar la capitolul comportament e mai mult joc decat simulator, asa l-am simtit eu cel putin.

  8. #468 SP
    Member raptorscream's Avatar
    shift ... unde toate masinile au tractiune spate, unde driftingu e imposibil daca incerci sa il faci bazandu'te pe Drifting Bible sau orice alt joc ...
    Singurul lucru care mi s'a parut mai ok la shift a fost grafica si asta comparativ cu alte jocuri

  9. #469 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Alex-T mai simulator decat FM4 era si Stunts ala vechi de pe PC de prin '90. FM4 e cel mai arcade posibil.

    Legat de un campionat, nu-i vad rostul. Din cati se lauda ca au jocul si posteaza pe aici, noi n-am fost in stare sa ne strangem 16 insi sa jucam intr-o seara, de abia o singura data am fost 8. Probabil se va repeta figura de la FM3, GT5, 1000 de oameni inscrisi, la prima etapa apar 12, la ultima etapa eternii 3-4. Daca se organizeaza, ma inscriu si particip, insa mai mult ca sigur ca va fi un esec din punct de vedere al participantilor, ca de obicei.

  10. #470 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Si daca face o taxa de inscriere ? Pana acum suntem 4 care vor un campionat...

  11. #471 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    GreyhounD: pesimistule, imi tai tot avantul muncitoresc

    Ma gandeam ca poate daca ne organizam mai bine poate iese ceva pana la urma. Adica sa stabilim aici cu cateva zile inainte data, ora, eventual cateva trasee si clase pe care sa le folosim etc. Asa poate are lumea timp sa-si aranjeze timpul / alte probleme personale, mai exerseaza un traseu o masina o maslina ceva...

    In cel mai rau caz nu apare nimeni si gata

  12. #472 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Si daca face o taxa de inscriere ? Pana acum suntem 4 care vor un campionat...
    S-a incercat la GT5 cu taxa, aceeasi delasare, ba chiar mai rau. Una este sa vrei un campionat, alta este sa fii prezent in majoritatea etapelor, pana la capat. Multi se inscriu, cred ca-i ceva asa numai cu floricele si lucruri bune si cand vad ca nu-s in stare sa faca fata la program sau la concurenta, incet incet dispar.


    Quote Originally Posted by tazman View Post
    Pesimistule, imi tai tot avantul muncitoresc

    Ma gandeam ca poate daca ne organizam mai bine poate iese ceva pana la urma. Adica sa stabilim aici cu cateva zile inainte data, ora, eventual cateva trasee si clase pe care sa le folosim etc. Asa poate are lumea timp sa-si aranjeze timpul / alte probleme personale, mai exerseaza un traseu o masina o maslina ceva...

    In cel mai rau caz nu apare nimeni si gata
    Uita-te pe paginile din urma, am tot postat in avans, cu data si ora si tot nu s-a prezentat nimeni, lumea continua sa-si posteze impresiile despre cariera, poze, etc.

  13. #473 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Daca suntem macar 8 persoane care sa se tina pana la final, eu as fi mai mult decat multumit si dornic sa ma ocup de organizare (impreuna cu altii). In alta ordine de idei, testam diseara masinile din DLC? Eu cam stiu ce vreau sa incerc...


  14. #474 SP
    rtl
    Junior Member rtl's Avatar
    La un campionat ma bag si eu, dar sunt disponibil numai dupa ora 20:00

  15. #475 SP
    Junior Member Alex-T's Avatar
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post
    shift ... unde toate masinile au tractiune spate, unde driftingu e imposibil daca incerci sa il faci bazandu'te pe Drifting Bible sau orice alt joc ...
    Singurul lucru care mi s'a parut mai ok la shift a fost grafica si asta comparativ cu alte jocuri
    In Shift 2 nu toate masinile au tractiune spate, daca te uiti la exotice bineinteles. Dar fata de FM4 unde cand luam un viraj mai brusc masina instant se invartea, la Shift 2 macar ai aderenta ai setari pt. aderenta si o faci mai stabila pe pista. Are alt control care mie imi place, iar drift-ul nu e imposibil te obisnuiesti dupa cateva incercari si mie la inceput mi se parea imposibil pana mi-am gasit o masina care sa-mi convina.

  16. #476 SP
    Member raptorscream's Avatar
    daca tu asta ai inteles din ce am zis io... las'o asa ...
    nu are rost sa se strice topicu pe tema asta ...

  17. #477 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Ma bag si eu la campionat, dupa ora 20:30 e mai mult decat OK pentru mine.
    Cat despre DLC, trebuie sa va prind din urma, nu am luat nici unul pana acuma.

  18. #478 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Pustiu pe aici, ne strangem si noi odata mai multi de 8?

  19. #479 SP
    Member Duni's Avatar
    Am cumparat FM4 Limited Collectors Edition (SH) si am o intrebare, mai pot folosii redeem codurile ? se pot scoate/dezactiva din profilul fostului proprietar pentru a pe activa pe profilul meu ?

  20. #480 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Duni View Post
    Am cumparat FM4 Limited Collectors Edition (SH) si am o intrebare, mai pot folosii redeem codurile ? se pot scoate/dezactiva din profilul fostului proprietar pentru a pe activa pe profilul meu ?
    Daca sunt deja folosite pe alta consola, nu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 28 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Forza Motorsport 5 By tudyniuz in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 94 Last Post: 01-05-2015, 10:19
  2. Forza Motorsport 2 By Dj Mo in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 89 Last Post: 16-05-2012, 15:29
  3. Forza Motorsport 3 By Axeaxel in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1181 Last Post: 16-05-2012, 15:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts