Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 60 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 281 to 300 of 1182

Thread: Forza Motorsport 3

  1. #281 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Daca ati incercat careva demo-ul cu volan puteti sa imi confirmati ca merge ca in vis?
    mai ales daca aveti logitech ... al meu e pe drum si ma trec sudorile asteptand.

  2. #282 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu am incercat cu volan pentru ca in demo nu apar setari pentru el. O sa il pun totusi azi si revin cu detalii.

  3. #283 SP
    Banned Nike's Avatar
    Quote Originally Posted by MareleVlad View Post
    din cate am inteles pot sa imi fac un nou user pe xbox si imi da gold o luna... e pe bune?

    mi-a spus un prieten ca cica a citit pe undeva pe net ca poti sa iti faci vreo 5 noi conturi pe fiecare consola si sa iti dea luna aia demo poate incerca cineva?
    3 conturi a cate 1 luna poti.

  4. #284 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Am testat putin Forza Motorsport 3 Demo si iata impresiile:

    + senzatia de engine-brake, inainte de curbe, foarte bine realizata
    + masinile au o "greutate" mai aproape de realitate
    + grafica si sunet, imbunatatite fata de Forza Motorsport 2

    - cu toate assists pe off, este inca foarte usor de controlat masina
    - cockpit view
    - AI-ul este la pamant, sper sa fie un early-build sau sa aiba setari (dinamic?) in versiunea full

    Insa, ceea ce m-a intrigat foarte tare, este faptul ca nu am reusit sa fac un drift/slide cu Ferrari. Macar unul mic acolo, totusi vorbim de o bestie RWD. Anyway, asta poate se va rezolva din setarile variantei finale. Nu avem de unde sa stim ce setari sunt in demo. Nu am testat cu volan, care schimba total jocul, asa ca afirmatiile de mai sus nu trebuiesc tratate ca definitive.

    All in all, este pe drumul cel bun, ai senzatia ca tu controlezi masina si nu doar reactionezi la ce face ea (FM2), dar parca au dus senzatia putin prea departe.

  5. #285 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    ffocus, eu cu Traction Control off am reusit sa fac un "drift" cat de cat in ultimul viraj cand am accelerat brusc si am simtit cum se duce .

  6. #286 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Graphic evolution Forza Motorsport. Nu ca nu as fi innebunit dupa ce fac oamenii astia cu masinile.

    Forza Motorsport


    Forza Motorsport 2



    Forza Motorsport 3


  7. #287 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Ce reprezinta simbolul asta incercuit de mine? Este din leaderboards .
    Stiu ca se vede prost, dar poate va dati si voi seama.
    Attached Images Attached Images img_6756.jpg

  8. #288 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Hai sa explicam o treaba. Pe acest forum nu incurajam si toleram pirateria, adica furtul. Demo-ul pentru Forza Motorsport 3 este accesibil utilizatorilor de Xbox Live, varianta Gold, varianta Gold ce este platita. Deci demo-ul pentru Forza Motorsport 3 este un bun platit intr-o oarecare masura. Procurarea lui prin alte metode decat download-ul pe un cont Live Gold inseamna furt, deci piraterie. Cum pe acest forum nu incurajam si toleram acest lucru, precum ti-am scris mai sus, va rog nu mai puneti intrebari si link-uri catre download-uri de acest gen.

  9. #289 SP
    Member Catallin's Avatar
    Ce te mai faci dupa ce e valabil si pentru cei cu Silver, ca dupa cum am vazut cam la o saptamana cam asa se intampla. E totusi prea mare ofuscarea cand se vorbeste de torrent. Un torrent poate fi si cu un soft gratis de exemplu, cu o filmare aiurea facuta de cineva... nu e neaparat sa fie vorba de vreo piraterie.

    Jocul este foarte bun, se vede o diferenta mare atat la control cat si la grafica comparativ cu FM2. Cu siguranta e in top 3 racing games!

  10. #290 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Catallin View Post
    Ce te mai faci dupa ce e valabil si pentru cei cu Silver, ca dupa cum am vazut cam la o saptamana cam asa se intampla. E totusi prea mare ofuscarea cand se vorbeste de torrent. Un torrent poate fi si cu un soft gratis de exemplu, cu o filmare aiurea facuta de cineva... nu e neaparat sa fie vorba de vreo piraterie.
    Ti se pare cumva ca este vorba de un soft gratis? Chiar si silver, tot este nevoie sa ai cont de Xbox Live, cand va fi valabil si pentru silver se va schimba situatia, pana atunci vorbim de piraterie si suntem total offtopic.

  11. #291 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ala e damage Axel. In functie de cum il ai, este o bulina sau cate jumatate. Daca ai pus pe simulation, este o bulina intreaga.

  12. #292 SP
    Member collector's Avatar
    M-am jucat vreo 3-4 ore demo-ul in continuu !
    plusuri mari+ controlul (tinand cont ca am luat permisu de conducere acum 2 saptamani , si acum stiu cu ce se mananca masinile , mi se pare foarte realist controlu , cu toate optiunile off )
    + grafica circuitului ... absolut superba .
    +replay-ul - cu toate ca l-am folosit doar de cateva ori , sunt sigur ca va fi mult mai de folos la cursele endurance .

    minusuri - ia cam mult timp sa incarce ...
    - grafica masinilor e putin sub ceea ce am asteptat.

    per total , pot spune ca va fi un joc reusit daca va oferi macar ce ne-a oferit demo-ul .

  13. #293 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ala e damage Axel. In functie de cum il ai, este o bulina sau cate jumatate. Daca ai pus pe simulation, este o bulina intreaga.
    Si cand nu e nici o bulina?? cum e in poza facuta de mine, lipseste bulina de tot.

  14. #294 SP
    Member maravela's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Hai sa explicam o treaba. Pe acest forum nu incurajam si toleram pirateria, adica furtul. Demo-ul pentru Forza Motorsport 3 este accesibil utilizatorilor de Xbox Live, varianta Gold, varianta Gold ce este platita. Deci demo-ul pentru Forza Motorsport 3 este un bun platit intr-o oarecare masura. Procurarea lui prin alte metode decat download-ul pe un cont Live Gold inseamna furt, deci piraterie. Cum pe acest forum nu incurajam si toleram acest lucru, precum ti-am scris mai sus, va rog nu mai puneti intrebari si link-uri catre download-uri de acest gen.

    Demo inseamna GRATIS!!!

    Asta zice si pe Xbox live.

    Daca aveai rabdare sa citesti ce scrie pe situl acela, puteai vedea ca demo-ul NU, repet NU, necesita o consola modata si este pt. XBOX 360.

    Mizeria de Gold o platesc cei ce vor sa PLATEASCA UN DEMO CARE ESTE GRATIS, asa a fost si asa va FI!!

    Numai Microsfot cere bani pt. orice, incusiv un demo. Adica ceva care NU trebuie sa fie platit.

    Incearca sa faci diferenta intre un joc full si un demo.

  15. #295 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    sunt deacord cu maravela aici. este vorba de un demo. eu nu platesc Gold si din cauza banilor dar si a timpului, care nu-mi permite sa ma joc online. am avut luna aia gratis in care m-am jucat doar maxim 2 saptamani dupa care uitasem de el. mi se pare o porcarie sa stau sa astept dupa fiecare demo cel putin 1 saptamana pana sa-l pot lua si eu, cand, cel mai usor, il iau de pe un site de torente si-l scriu pe un dvd rw. nu e ilegal. e DEMO.

  16. #296 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Voi cred ca nu ati inteles ideea.
    Gold se plateste, atata timp cat demo-ul este doar pentru gold inseamna ca se plateste.
    Deci demo-ul NU este gratis, este un produs ce necesita plata unui sistem pentru a beneficia de el. Nu inteleg ce atata scandal, aveti PM si puteti sa-l folositi cu incredere, pe forum, in vazul lumii respectati in schimb regulile forum-ului.

  17. #297 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    daca deja ajungem sa platim si pentru demo-uri, mai trebe sa sa ajunga sa platim si pentru aerul pe care-l respiram

  18. #298 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Se pare ca nu intelegi ideea de a plati pt un serviciu...

  19. #299 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    daca deja ajungem sa platim si pentru demo-uri, mai trebe sa sa ajunga sa platim si pentru aerul pe care-l respiram
    daca tot il iei de pe torrente macar taci si nu mai tot fa figuri ca nu esti de acord sa platesti sau bla bla,daca joci pirate macar taci,nu esti singurul de pe forum care joaca,dar nimeni nu sare cu gura ca tine

  20. #300 SP
    Member CrissX's Avatar
    Treaba asta cu gold=download demo e cea mai mare magarie pe care am auzit-o, si cei care sustin ca a downloada un demo de pe torente e piraterie = fara cuvinte...
    Sa downloadezi hartile de GOW 1 si 2 cu un cont VPN, ce e ? tot piraterie ?
    Exista si detinatori de xbox 360 care nu au gold, si totusi vor cumpara forza 3.
    Am gold de ani de zile, dar politica microsoft e nedreapta.Te forteaza sa-ti iei Gold.Ce idioti.. Doamneee.

    As numi toata tigania asta : Discriminare

    Referitor la joc, nimic impresionant. S-a umblat la grafica, insa controlul e acelasi ca in Forza 2, departe de realismul din Race Pro.Frane, suspensii...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 60 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Forza Motorsport 5 By tudyniuz in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 94 Last Post: 01-05-2015, 10:19
  2. Forza Motorsport 4 By Nash in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 541 Last Post: 28-08-2013, 19:01
  3. Forza Motorsport 2 By Dj Mo in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 89 Last Post: 16-05-2012, 15:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts