Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 244

Thread: Jocul preferat de Xbox 360

  1. #101 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Call of Duty 2 este cel mai greu din serie. Mai ales a doua jumatate.

    @nops: In nici un joc al seriei nu primesti prea mult ajutor de la AI.
    ce sa zic...era cumva normal din moment ce primesti 1000G doar pentru a termina jocul...poate intr-o buna zi il continui (am jucat si eu primele 2 misiuni parca).

  2. #102 SP
    Member taz@'s Avatar
    Gears Of War 1,Mass Effect,Fable 2,PGR 4

  3. #103 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Tzipi View Post
    [...]

    Oricum, nu se compara cu CoD Modern Warfare.Misiunea de la Cernobyl kicks ass :X
    E usoara misiunea . Ca in orice joc din serie trebuie sa avansezi, altfel inamicii au infinite respawn.


  4. #104 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Tzipi View Post
    Jucam cu un vecin in co-op CoD 5 si mai aveam vreo 1-2 misiuni pana terminam jocul.Problema? Nu se salveaza daca joci in co-op.Am facut de 2 ori pana la misiunea unde ne blocam (din cauza ca jucam pe un tv vechi si nu stiam ce scrie) apoi l-am abandonat.
    Ai dreptate, si eu am patit lafel, dar cred ca e mai degraba vorba de un bug deoarece exista save game-uri pe net de pe care poti continua campania co op.

    on: gears of war seriers si dead rising.

  5. #105 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Jocul preferat de Xbox 360
    DoDonPachi Dai Ou Jou

  6. #106 SP
    Junior Member pspmaster's Avatar
    FIFA 09, FIFA 10 deocamdata

  7. #107 SP
    Member Energizer's Avatar
    Forza Motorsport 2 si Gears of War 2.

  8. #108 SP
    Member Skaar's Avatar
    Gears of war 2 m-a convins sa-mi iau un 360 in loc de ps3 so... gears of war 2

  9. #109 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    G I Joe rise of cobrax cel mai misto joc pe care l-am jucat pe

  10. #110 SP
    Member The Antagonist's Avatar
    Halo 3 addict

  11. #111 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Fable 2,Gears of war 1/2 ,Halo,Mass Efect,Blue Dragon,Lost Odysay .

  12. #112 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    E usoara misiunea . Ca in orice joc din serie trebuie sa avansezi, altfel inamicii au infinite respawn.

    Eu ma refeream ca misiunea de la Cernobyl e foarte faina facuta.Zici ca chiar esti acolo in Ucraina.Nu am spus ca e grea sau ca nu stiu cum/ce sa fac.

  13. #113 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Forza Motorsport 2, asta pana apare forza 3 (cel putin asa sper)!!

  14. #114 SP
    Member Mindscrewy's Avatar
    GoW2 - Fable 2 si GTAIV

  15. #115 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Mindscrewy View Post
    GoW2 - Fable 2 si GTAIV
    Ai uitat de Prince of Persia si Dirt 2!

  16. #116 SP
    Member SiCK's Avatar
    Gears of War 1/2.

    Astea au ocupat 60% din timpul meu total pe 360.Acum cateva zile am terminat Gears 1 a 17-a oara.La G2 am vreo 8.Deci GOW e nr.1... are cea mai puternica amprenta pe 360 pentru mine.

  17. #117 SP
    Member Energizer's Avatar
    Halo 3, Fifa 10, Gears Of War 2 si Batman Arkham Asylum

  18. #118 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Call of duty:WAW, Forza Motorsport2 si Dirt2

  19. #119 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Joci PES pe consola NG ?

    Daca jucai pe PC sau PS2 mai ziceam, dar pe console PES e cu cel putin 3 clase sub FIFA.
    In primul rand ca are un gameplay plictisitor (suturi ciudate,prea putine ocazii de poarta comparativ cu FIFA), total dezechilibrat (in PES 2009, numai jucatorii cei mai buni fug, restul stau si se uita .... de exemplu in PES 2009 daca joc cu Lyon impotriva lui Man UTD mi-o iau la 0, dar daca joc cu Man UTD ii bat de la jumatea primei reprizei zic "hai altu' ca asta e prea usor"), cu un comentariu de 2 bani, fara licente, fara design, fara interfata, fara nimic ...
    Grafica e ok si la PES 2009 (sigur, se putea mult mai mult, cel putin la gazon si la tribune), dar PES NG e sub FIFA NG la toate capitolele.Si la modul online PES sta foarte slab, e lagguit in toti dracii, incat dupa primul meci nu-ti mai vine sa joci in MP.
    No offence dar PES 2009 e la baie pe langa FIFA 09 NG, cum e FIFA 09 pe PC pe langa PES 2009 pe PC.
    N-o lua ca o critica, dar ideea e ca pe 360 chiar nu merita jucat PES 2009, decat daca te-ai plictisit in ultimul hal de FIFA.
    astai buna in fifa mai multe ocazi ca in pes poate ca tu nu prea le ai cu pes deaia iei si bataie la 0 sa iti spun eu ceva interesant pt tine si foate vizibil pes e mult mai realistic ca fifa daca nu joci cu imaginatie rapiditate 1-2 nu prea ai multe sanse mai ales in fata pro ma ales calulatorului cel mai bine sa ramai la fifa ta si sa nu mai vorbesti despre ceva care nu cunosti cu adevarat ti-o spune un cunascator a lui pes foarte bun

  20. #120 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Jocul preferat de Xbox 360: Sonic the Hedgehog (1991)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocul preferat de PlayStation3 By Mask in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 172 Last Post: 15-01-2014, 07:13
  2. Care este jocul vostru preferat de Xbox? By AndRewqp in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 6 Last Post: 10-07-2013, 23:14
  3. Este jocul tau preferat pentru ca... By zinodaur in forum Console Club
    Replies: 170 Last Post: 21-09-2012, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts