Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Vand Xbox Series X cu garanție

  1. #1 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar

    Vand Xbox Series X cu garanție

    Consolă cumpărată in noiembrie 2022 de la Altex, mai are garanție pana in noiembrie 2024. Folosita vreo 50 de ore maxim zic eu. Joc pe PS5 mai mult. Am luat-o sa mai joc Forza Horizon din cand in cand si am probat câteva jocuri din Game Pass.
    Preț 2150 lei.
    Trimit prin curier.


    20230907_084202.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pune, te rog si un pret si alte detalii pe care le poti consideri importante - vezi punctul II din Regulament.

  3. #3 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, mersi. Am dat copy paste de pe OLX si am uitat ca acolo n-am preț in textul anunțului.

  4. #4 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am si cutia, ca poate se înțelege ca nu o am, pt ca nu am pus poza cu ea. E intacta, nici macar bateriile pt controller nu le-am desfăcut.

  5. #5 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Poze:img-20230909-wa0008.jpg20230907_085836.jpg20230907_090221.jpg

  6. #6 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    2099 lei!

  7. #7 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu vrea nimeni un Series X ca nou? Pretu e negociabil!

  8. #8 SP
    Member codpin's Avatar
    Daca il vindeai acum 2-3 saptamani te scapam de el imediat. Asa a trebuit sa risc pe OLX dar am avut noroc de super om si acolo.

    Spor la vanzare!

    P. S. - nu-ti place Starfield? Fix acum il vinzi?

  9. #9 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by codpin View Post

    P. S. - nu-ti place Starfield? Fix acum il vinzi?
    In general nu mi-au placut foarte mult jocurile Bethesda, dar asta pare ca s-ar putea sa ma prinda. L-am incercat putin si m-a prins asa un sentiment placut ca atunci cand am jucat prima data Mass Effect si eram fascinat de lumea aia si de calatoritul prin spatiu.
    Dar fix Starfield e si motivul pt care vand xbox-ul. Cele 30fps m-au facut sa-mi dau seama ca am un PC in care doar o placa video mai buna lipseste si pot juca multe jocuri la 60fps fara probleme. Sunt dispus sa renunt la altele pe partea grafica, dar nu la framerate. Chiar acum caut sa pun comanda de GPU si o sursa sa duca tot sistemul. Oricum imi ramane PS5-ul pe partea de console, si sotia are si mai jucam online impreuna. Chiar zilele astea jucam Remnant 2. Deci nu renunt la console de tot

  10. #10 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    1999 lei!

  11. #11 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Vândut

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Vand Xbox Series S cu garanție By GabiCutlac in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 0 Last Post: 25-06-2022, 14:52
  2. Vand Xbox series s By 1baiat in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 0 Last Post: 06-01-2022, 11:41
  3. Vand Xbox Series S By Snick in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 19-08-2021, 19:44
  4. Vand Xbox Series X By iry in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 4 Last Post: 20-02-2021, 13:39
  5. Vand Xbox One X cu garanție By GabiCutlac in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 5 Last Post: 04-11-2020, 23:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts