Single post: Animal Crossing: New Leaf 3DS

  1. #1 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar

    Animal Crossing: New Leaf 3DS

    Am deschis acest thread fiind curios câți din România (de pe forum) joacă acest joc superb sigur, știu că mai nimeni...dar na...măcar așa de curios
    L-am descărcat duminică din eShop și pot să vă spun cu mâna pe inimă că e absolut superb. De la grafică via gameplay până la muzică, totul e superb.
    Aici nu, dar în alte țări e un adevărat cult. Pe Google+ sunt comunități pe tema asta, unde fiecare invită la el în oraș pe fiecare, pentru tot felul de schimburi de goodies, unele ”contra cost”, altele moka. Se fac poze în grup (screenshot), diferite mici activități împreună cu amicii...e fascinant să mergi în vizită pe consola cuiva din Texas, de exemplu
    Sigur, sunt și ”infractori”, care îți intră în oraș și-ți fac stricăciuni, îți fură pe acolo...
    Dar face și asta parte din farmecul jocului.

    Pe mine unul m-a prins acest joc, clar. Bine...și la cât am fost ”spamuit” cu capturi de ecran din joc prin LetterBox și să nu fi vrut, tot m-au virusat ăștia (din friend list) cu acest joc.
    Pe care sigur, vi-l recomand din toată inima. Măcar încercați-l
    Cine îl joacă să dea un semn, poate ne tragem o vizită
    Pun și câteva capturi de la mine.
    Attached Images Attached Images hni_0091.jpg hni_0093.jpg hni_0094.jpg hni_0095.jpg hni_0096.jpg hni_0097.jpg