7 m.

Am comandat cablu hdmi: Cablu proff. HDMI 1.4 functie Ethernet 15m HQSS5560/15
(Aseara am facut o plimbare la altex sa casc gura,am intrebat de cablu 15 m,nu aveau si mi-a raspuns indignat ca gresesc,ca pierde din calitate pe asemena lungime)

Si daca imi confirma maine ca este pe stoc: Ecran proiectie cinema electric professional Cinematics 299x168 <font color="red"> TREI ANI GARANTIE</font> VMAX135X - CINEMATOC

Multumesc inca o data RvsS,incomparabil diversitatea care o au la ecrane fata de ceilalti cei de la tehnicavizuala.

---------- Post added 19-11-2013 at 06:07 ----------

Gata,am comandat si ecranul,nu obervasem dar avea un simbol cum ca e pe stoc+ suport tavan si inca un cablu hdmi 15m.

A ramas proiectorul care si asta a deviat mult de la pret : Videoproiector Epson EH-TW6100 - HOME CINEMA + CADOU->2 PERECHI OCHELARI 3D [Epson EH-TW6100]

TIind spre din cauza ca foloseste tehnologie 3lcd care face o mare diferenta cand vine vorba de contrast. Contrast 40.000:1 fata de 10.000.Ar mai fi cei 2300 lumeni fata de 2000. Aici nu am ideea cat s-ar putea simti diferenta?...

Sunt nerabdator trebuie sa recunosc dar ma gandeam sa mai astept pareri legate de proiector si mai vine si black friday si nu ar strica 10-20 % reducerez,poate am noroc. Anul trecut am reusit sa iau acel Sharp Aquos cu 5000 de la 7000 cat era. Pretul nu a fost umflat ca il vad si acum pe la 6500. As fi asteptat si ecranul dar nu-l vad pe asta la reduceri,nici nu stiu daca participa. l-a verficat cineva anul trecut? Vom vedea...

Sunet in contnuare sunt paralel,streaming idem.