Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
Monky, vei vedea numere in momentul in care vor aparea Starcraft 2 si Diablo III, iar Kratos, tot in acel moment, vei vedea ca cei de la Blizzard sunt prea destepti.
Daca doream sa fac un articol despre viitor, poate il faceam. Eu am scris un articol despre vanzarile de pana acum. Imi pare rau, n-o cunosc pe Mama Omida ca sa stiu ce vanzari va avea firma X sau Y. Sorry, cand voi avea acele puteri, o sa-ti fac pe plac si o sa iti prezic... intr-un articol special.

P.S. Sa inteleg din ce spui tu ca PC-ul se bazeaza pe o singura firma (aka Blizzard) ca sa-l salveze ? Well, good for you then. Mai ales ca sunt sanse sa iasa Diablo III pe console (unde se va vinde probabil intr-un numar de n ori mai mare chiar si decat numarul downloadurilor aceluiasi titlu de pe torrents - vezi cazul Assasin's Creed care s-a vandut de aproximativ 16 ori mai bine pe PS3 si X360 fata de PC). Anyway... daca nu-mi placea de Blizzard, ti-as fi zis sa te gandesti la un upgrade la PC (o suma cu 3 zerouri cel putin) ca sa poti sa joci ceva fluent...