Da intr-adevăr angajatii altex lasa de dorit, am fost in shoping city Galati prin Altex sa vad si sa testez minunata consola , acolo era un baiat care statea langa standul unde era expusa consola (probabil le era frica ca fuge vreunul cu joystickul in buzunar si cu Ps4 in geaca ) in fine ... , m-am uitat asa la ea, avea doua demouri , insa ce nu mi-a placut e ca l-am intrebat daca au asa ceva pe stoc si la care el mi-a spus ca nu ,ca zapezile astea si o facea pe prostul desi eram ferm comvins ca o aveau pe stoc , un alt aspect care nu mi-a placut a fost felul in care au expus consola (au aruncat-o intr-un colt de raft atasata la un monitor care nici setarile de riguare nu le avea facute , in fine se vedeau cam ciudat nuantele culorilor ), ma asteptam sa intru in Altex si sa vad frumos un spatiu amenajat pentru noua consola la un TV de ultima generatie , dar de unde ... Oricum am iesit putin dezamagit (pe ei nu pe consola) ! Insa am vazut in Carrefour o oferta PS4 + Killzone Shadow Fall - 1899 . Have fun celor care au achizitionat noua consola si sper sa ma alatur grupului intr-un viitor apropiat. Toate cele bune.