Single post: Home & Garden - Design interior - Idei si solutii

  1. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ai dreptate. Si mie mi se pare modelul din lemn complet nepractic. Ba mai mult, cred ca e un chin sa cureti asa ceva (ce faci, bagi betisoare de sters prin acele "crapaturi"?). Asa ceva cred ca ar arata bine insa intr-o cabanuta de lemn... cu rol mai mult de design decat practic. Sau o pui undeva afara, langa gratarel

    A doua insa e mai ok si daca nu ma insel e in trendul acesta mult aclamat de catre ecologisti - sa nu folosesti mai multa apa decat trebuie. Da, nu poti sa-ti speli mai mult de o batista... sa te speli asa pe maini si pe fata si cam asta e.

    Intre timp am mai strans ceva idei de la HomeGeek. I hope you like them.
    Attached Images Attached Images idei_casa_gradina_16.jpg idei_casa_gradina_09.jpg idei_casa_gradina_15.jpg idei_casa_gradina_10.jpg idei_casa_gradina_11.jpg idei_casa_gradina_12.jpg idei_casa_gradina_13.jpg idei_casa_gradina_14.jpg idei_casa_gradina_01.jpg idei_casa_gradina_02.jpg idei_casa_gradina_03.jpg idei_casa_gradina_04.jpg idei_casa_gradina_05.jpg idei_casa_gradina_06.jpg idei_casa_gradina_08.jpg idei_casa_gradina_07.jpg