imi place asta cu domne, ofera garantie. Ok, sa zicem ca beneficiezi de garantie, cu tot cu bonul, ca altfel vorba celor de aici, e inutila foaia aia. Ce te faci daca nu intra in garantie o eventuala problema pe care o are consola si care intervine dupa cate ore de jucat? Nu sunt expert in domeniul tehnic, dar e ca si cand eu vreau sa-ti vand tie un Ferrari perfect functional (cica) cu 5000 de euro, la pret de Logan. Eu personal sunt sceptic la asa ceva. Pe tine te incanta alea 7 jocuri? Nu stiu care sunt, nu apare nicio poza,
Si daca ti se defecteaza la cateva ore dupa ce te joci, ce faci, stai zile intregi cu ea la garantie? Daca am inteles eu bine, unele din jocurile incluse sunt gta 5 si fifa. Numai daca vinde astea la bucata plus un controler si isi ia cateva milioane.

Nu te mai lasa hipnotizat de unele jocuri incluse, in ziua de azi trebuie doar sa cauti atent si cu rabdare pe net si gasesti super jocuri la preturi incredibile. Aceiasi mentalitate o aveam si eu inainte sa-mi iau consola si apoi cand am vazut ca sunt jocuri la 20-30 de lei, ma felicit zilnic ca am mai asteptat, am pus bani si mi-am luat eu consola nou nouta.

Eu chiar sper sa fie pe bune anuntul, sa nu aiba nicio problema consola dar ala ori te minte ori e cel mai naiv vanzator din istorie la capitolul asta