Asa cum am spus si aici, partea de Suspend/Resume ma incanta foarte tare, insa stiind ca au fost jocuri cu probleme legate de save-uri crashuite, va sfatuiesc ca initial sa o folositi cu precautie. De fapt, chiar si in postul lui Bobby e undeva specificat "Suspend/Resume is not fully supported by some software titles".

Ma incanta Backup & Restore HDD to USB, insa in continuare nu inteleg de ce nu adauga suport pentru HDD extern asa cum a facut-o Microsoft de o buna perioada de timp.

Partea de Improved and Expanded Accessibility mie unul mi se pare cea mai tare functie. Nu doar ca iti permite sa faci textul mai mare (pe unele TV-uri e crima si pedeapsa, nu toti avem de 60"), dar faptul ca poti sa remapezi butoanele e mana cereasca (in special pt. cei care au un buton stricat, sau pentru jocurile unde developerul se decide sa inverseze butoanele fara sens).

Automatic Trophy Screenshots mi se pare iarasi o functie super cool. Eu as fi folosit un automatic screenshot feature chiar si in anumite momente (gen lovitura finala la un boss)... daca nu ma insel aici X1 e un pic inainte, pt. ca iti face automat filmulet si nu doar screenshot.

In speranta ca nu vor fi multe bug-uri, nu pot sa spun decat "Bravo Sony!". Keep up the good work!