Buna seara ,

Dupa lungi review-uri am ajuns la concluzia ca ps4 este varianta optima ptr casa noua , putin relax , in felul asta pc-ul ramane ptr nevastamea si viitorul copil , avand o configuratie high end ramanand ca eu sa ma multumesc cu frigiderul plin cu bere incastrat in mobila si ps4-ul.

O sa am rugamintea sa ma ajutati cu cateva informatii :

1) Am inteles ca controllerele de la ps4 ar avea niste probleme cu butoanele , sfaturi in acest sens.
2) Ptr shootere ma gandeam sa cumpar un adaptor cronus max plus sau eagle eye , ce parere aveti despre acesta ?
3) Marea majoritate a ps-urilor pe care le gasesc la magazine , au un hdd de 500 de gb , cum sa procedez mai departe daca doresc upgradarea consolei , sa apelez la un hdd extern si sa il conectez paralel cu consola sau sa cumpar un hdd de 1tb si sa il montez.
4) Care este procedura cu ps + , am inteles ca trebuie sa imi fac un abonament insa pe o adresa "fictiva" din uk , recent m-am intors din uk insa nu as putea folosi fosta adresa deoarece din cate stiu nu prea este legal , avand in vedere ca vorbim despre billing info , poate sunt eu paranoic sau pe langa subiect tocmai de aceea v-a intreb pe voi cum sa procedez.
5) Recomandati-mi va rog un TV compatibil si performant cu ps4 , ma gandeam sa achizitionez si un LG/Samsung/Orion SMART cu diagonala de 101 cm , am vazut o oferta interesanta ptr toate cele 3 tv fiecare avand un prest de 1000-1200 de lei .
O seara excelenta va doresc.