Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
Cum arată căștile Assassin's Creed Origins gravate cu aur | ComputerGames.ro
Vai de curcubeul meu
Nu le luati pe toate ca vreau si eu o pereche
Seria asta a ajuns o manea trista.

In loc sa investeasca banii in dezvoltarea jocului ca sa nu iasa prost ca AC Unity, ii baga pe productia de casti gravate cu aur....mare-i gradina!


Quote Originally Posted by Khufu View Post
Castile nu au fost facute pentru gamerii de rand, nici macar nu sunt pe Ubishop sau ceva de genul. Sunt pentru colectionari si amatorii de investitii. Editiile limitate, daca le tin in mint condition, pot fi vandute pe bani grei, mai ales daca sunt fanatici care isi doresc cu orice pret sa aiba asa ceva.
Pai in mod sigur printisorii de seici de prin Emirate sau milionarii Aurofili vor cumpara asa ceva.



Quote Originally Posted by Mayhem View Post
Castile sunt misto nu zic nu dar mie personal mi-ar fi placut pe argintiu pt. ca am o sila imensa fata de culoarea haurului. Problema este pretul obscen pe care il cer pe bust si casti. Deja devine ridicola treaba asta.
Mai sunt si oameni bogati sanatosi la cap care nu sunt cocalari ca alde Trump sau Becali....care au ba mobilier gravat cu aur, ba pereti auriti, ba tablouri cu rame de aur, ba telefoane si casti gravate cu aur, ba cu gagici impopotonate cu bijuterii din aur (multe pe care nu le poarta niciodata)
Bill Gates si Mark Zuckerberg de exemplu, care au mai multi bani decat ei, au interioare de case decente (cu mobilier de lux tot cu stil, dar nu cu aur).