Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 18 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 351

Thread: Assassin's Creed: Origins

  1. #141 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  2. #142 SP

  3. #143 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Lumea uita placearea de a juca efectiv si majoritatea sunt prea ocupati sa fie hateri si sa desfiinteze orice mic bug. Dar in spate sunt oameni minunati, care fac tot ce pot pentru a ne putea bucura de o experienta frumoasa.


  4. #144 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tipul ala de la sfarsit e... wow. Makes me want to do it even more. Daca la fiecare 10.000 de hateri se afla unul din-ala, it's worth it.

  5. #145 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  6. #146 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Trailer nou. Si arata incredibil de bine


  7. #147 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Mie imi place, eu il cumpar. GG Ubi!

  8. #148 SP
    Member Smara's Avatar
    Si eu il voi cumpara (in prima zi) . In AC2 parca se regaseau in subsolul unei vile niste statui cu assasini din antichitate. De atunci tot astept o incursiune in zona antica. Ma bucur ca a aparut. Personal consider ca epoca antica si medievala sunt cele mai potrivite pentru AC.
    Este normal ca unora sa le placa altora nu. Eu de exemplu nu am terminat AC 3 (am facut 70%) iar la Unity si Syndicate nu am trecut de o ora in joc. Nu mi-au placut perioadele, personajele.
    Chiar sper la o poveste frumoasa in Origins si pana acum asa pare.

  9. #149 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  10. #150 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Tipul ala de la sfarsit e... wow. Makes me want to do it even more. Daca la fiecare 10.000 de hateri se afla unul din-ala, it's worth it.
    Si daca este doar unul la 100.000, tot merita.

  11. #151 SP
    Junior Member SirWyx's Avatar
    Citesc și ma amuz. Am toată seria... Și inafara de ac1, black flag si rogue.. Nu cred ca am pierdut mai mult de o ora în restul. La origins am dat preorder la gold in momentul când am văzut ship battles. Mi-a plăcut enorm black flag pt bătăliile pe apa. Mai puțin ma interesează grafica și alte lucruri de genul când jocul îmi oferă satisfacția bătăliilor pe apa.

    Sent from my SM-N910S using Tapatalk

  12. #152 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    https://www.polygon.com/platform/amp...discovery-tour

    ---------- Post added 28-09-2017 at 21:46 ----------

    Teaser. Maine primim trailer nou.


  13. #153 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Cum arată căștile Assassin's Creed Origins gravate cu aur | ComputerGames.ro
    Vai de curcubeul meu
    Nu le luati pe toate ca vreau si eu o pereche

  14. #154 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  15. #155 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Castile sunt misto nu zic nu dar mie personal mi-ar fi placut pe argintiu pt. ca am o sila imensa fata de culoarea haurului. Problema este pretul obscen pe care il cer pe bust si casti. Deja devine ridicola treaba asta.

  16. #156 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Mama si cand ma gandesc la cate poti sa faci cu banii de pe casti...

  17. #157 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Castile nu au fost facute pentru gamerii de rand, nici macar nu sunt pe Ubishop sau ceva de genul. Sunt pentru colectionari si amatorii de investitii. Editiile limitate, daca le tin in mint condition, pot fi vandute pe bani grei, mai ales daca sunt fanatici care isi doresc cu orice pret sa aiba asa ceva.

  18. #158 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    Cum arată căștile Assassin's Creed Origins gravate cu aur | ComputerGames.ro
    Vai de curcubeul meu
    Nu le luati pe toate ca vreau si eu o pereche
    Seria asta a ajuns o manea trista.

    In loc sa investeasca banii in dezvoltarea jocului ca sa nu iasa prost ca AC Unity, ii baga pe productia de casti gravate cu aur....mare-i gradina!


    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Castile nu au fost facute pentru gamerii de rand, nici macar nu sunt pe Ubishop sau ceva de genul. Sunt pentru colectionari si amatorii de investitii. Editiile limitate, daca le tin in mint condition, pot fi vandute pe bani grei, mai ales daca sunt fanatici care isi doresc cu orice pret sa aiba asa ceva.
    Pai in mod sigur printisorii de seici de prin Emirate sau milionarii Aurofili vor cumpara asa ceva.



    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Castile sunt misto nu zic nu dar mie personal mi-ar fi placut pe argintiu pt. ca am o sila imensa fata de culoarea haurului. Problema este pretul obscen pe care il cer pe bust si casti. Deja devine ridicola treaba asta.
    Mai sunt si oameni bogati sanatosi la cap care nu sunt cocalari ca alde Trump sau Becali....care au ba mobilier gravat cu aur, ba pereti auriti, ba tablouri cu rame de aur, ba telefoane si casti gravate cu aur, ba cu gagici impopotonate cu bijuterii din aur (multe pe care nu le poarta niciodata)
    Bill Gates si Mark Zuckerberg de exemplu, care au mai multi bani decat ei, au interioare de case decente (cu mobilier de lux tot cu stil, dar nu cu aur).

  19. #159 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bai nu stiu, mie-mi place. Au luat multe elemente de la Witcher 3 si noul sistem de combat mi se pare perfect pentru genul asta de joc.


  20. #160 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Seria asta a ajuns o manea trista.

    In loc sa investeasca banii in dezvoltarea jocului ca sa nu iasa prost ca AC Unity, ii baga pe productia de casti gravate cu aur....mare-i gradina!




    Pai in mod sigur printisorii de seici de prin Emirate sau milionarii Aurofili vor cumpara asa ceva.





    Mai sunt si oameni bogati sanatosi la cap care nu sunt cocalari ca alde Trump sau Becali....care au ba mobilier gravat cu aur, ba pereti auriti, ba tablouri cu rame de aur, ba telefoane si casti gravate cu aur, ba cu gagici impopotonate cu bijuterii din aur (multe pe care nu le poarta niciodata)
    Bill Gates si Mark Zuckerberg de exemplu, care au mai multi bani decat ei, au interioare de case decente (cu mobilier de lux tot cu stil, dar nu cu aur).
    Dude, nu ei au platit sa se faca acele casti, do your research. Plus ca la orice proiect exista buget de marketing si buget de productie si nu au treaba una cu alta, nu se ia niciodata dintr-o parte sa se bage in alta parte.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 18 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:37
  2. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:45
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts