Quote Originally Posted by geosnyper View Post
Doar asa se poate! Ca au fost vreo 2 injuraturi!
Dar totusi...dobitociii astia de la psn...nu vad ca mesajele au fost in aceeasi zi la interval de o ora maxim!
In fine,ce-i al meu e pus deoparte☺

---------- Post added 03-01-2018 at 20:47 ----------



Prietene,vorbim despre nervi cand o sa ai doi copii,servici in ture si culmea si casa in constructii!
Iti garantez ca nu stiii ce-s aia nervi!
Doar cautam sa ma relaxez si-am dat de "ză pleiar" care mi-a aprins fitilul! Mai aveam un pic si-mi faceam ps4 +Bf1 cu clapița.
E uman a te enerva!
Hai sa fii sanatos!
Cred ca sunt de varsta apropiata cu a ta, desi tu, fiind cu fitilul inca aprins ne bagi pe toti in aceeasi oala. Noi suntem toti copii, tu esti singurul matur cu familie, copii si, colac peste pupaza surmenat/stresat whatever.

Un sfat din partea unui “copil”, cand ai un nivel ridicat de stres si vrei sa te relaxezi intr-un joc, ori iesi cand frustrarea atinge cote periculoase (inchizi ps-ul si faci altceva), ori treci pe offline si joci altceva.

Tu, mai ai putin si ne iei la palme virtuale si pe noi, cei care am postat aici, de aceea spun ca fitilul inca nu l-ai stins.

Ti-am dat niste sfaturi, ba chiar un indiciu.. pe care tu l-ai ratat pentru ca deh.. a venit din partea unui “copil”.

Da-l dracu de ban, life goes on si sanatatea este mai importanta iar arderea de neuroni pentru niste chestii care nu merita este total contraproductiva.

Cert este ca nici online nu este sanatos/frumos/de bun simt sa procedam la spam de sudalme asupra unei persoane. Sunt curios daca-l aveai in fata ta pe individ, ce faceai? Il tintuiai in cuie de perete? Pe bune? Din cauza unui joc?

Cam atat.. “prietene”.

PS: topicul asta o ia rau pe aratura, ideal ar fi un lacatel pe el... zic si eu.


Sent from my iPhone using Tapatalk