Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
@razvanrazy ai grija cu limbajul asta elevat la adresa mea, crede-ma ca pot fi mai ascutit la limba in ceea ce te priveste, deocamdata am fost un domn.

O intrebare simpla pentru toti iluminatii astia care si dupa 30 de ani cred ca politica se face pentru omul de rand.

Ce s-a schimbat in BINE pentru omul de rand in ultimii 30 de ani? Concret!

...inafara faptului ca v-au indobitocit pe toti si v-au tras obloanele gandirii coerente? De cate ori ati auzit in ultimii 30 de ani: NOI SUNTEM ALTFEL! Noi ne punem in slujba cetateanului! Ce s-a intamplat dupa?!

CONCRET!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nimic, lasa-i ca ei traiesc in iluzia aia numita "speranta" nu vezi ca ei tot spera ca se va schimba ceva, dar nu isi dau seama ca pana la urma tot pe aceiasi politicieni ii voteaza, doar ca isi schimba partidul numele. Nu exista partid sau politician in tara asta care se merite clar macar un singur vot adevarat, toti sunt niste cocalari aroganti, decat sa votez "raul mai mic" cum fac majoritatea care se duc la vot, mai bine nu particip deloc la circul asta ieftin. In rest e treaba voastra, continuati cu jignirile la adresa celor care fac alegerea sa nu voteze niste scursuri numiti politicieni, si continuati sa va umflati egoul ca ati fost la vot si ce spirit civic aveti ca nu ati votat X partid.