Am jucat cateva zile... bine, nu hardcore, mai mult asa... de fun. Practic este un WoW cu mai toate addonurile puse din start. Grafica ok, gameplay ok... PvP-ul (care aici are alt nume) la ce nivel am jucat eu pare foarte ok. N-am avut parte de lag, se misca ok (dealtfel daca la mine s-ar fi miscat aiurea pe 4Ghz cu 4GB RAM... ). Eu unul zic ca au meritat cei 140 RON. In rest, preturile lunare sunt ca la WoW.

Ce imi place in mod deosebit ca au preluat toate dudele din WoW si le-au reparat. Si toate au un feeling atat de asemanator, ca pentru cineva care a jucat WoW in 5 minute se obisnuieste cu control, interfata. Imi place si faptul ca au clase foarte diferite (fata de WoW, scuze ca tot compar... ) si care iti dau de lucru. De exp. eu joc acum cu Marauder, care are parte de niste mutatii foarte interesante (una din maini devine arma care se poate upgrada).

Well, o sa revin dupa vre-o saptamana de gameplay, pentru ca acum inca nu pot sa spun multe... de-abia daca mi-am facut cate un caracter din fiecare rasa... Oricum e time eating, asta e clar.

P.S. Sunt niste gagici misto rau in joc.