Rezumatul meu:

Prima zi ajung pe la 9 dimineata acolo. Da si alearga dupa veste de presa, da si alearga dupa loc in mall unde sa putem pune tot echipamentul respectiv chargere si laptopuri la copiat (p.s. ne'am asezat langa Munchies - daca imi aduc corect aminte numele-, bune gustari...). In sfarsit se gasesc vestele si ne impartim pe 3 ture a cate 2 oameni, sa nu ne supraepuizam. Prima zi a fost super tare, am facut poze, filme, tot ce vrei! O sa iasa un material bomba! La 11 ajung la hotel, dam un mini party si adorm.

A doua zi, la 10 dimineata sunt acolo. Ocupam aceeasi masa si echipa mea ia prima pauza. Dupa asta ne ducem si noi in mijlocul actiunii si nu mai ia nimeni pauza pana la sfarsit. Geniala zi, am ras, am muncit pana tarziu si am facut pauza doar cand am terminat de copiat materialele si am plecat spre Bucuresti, pe la 9 seara. Drumul a fost tare, abia dupa Sinaia am reusit sa adorm, eram prea ocupat sa rad pana atunci

Revenind la eveniment, a fost foarte frumos organizat. Se vede ca si-au bagat cei de la KOE mai mult decat numele. Au fost si probleme total romanesti precum in finala faptul ca nu a fost descalificat un anumit pilot roman care a cauzat un spin-off daaaar nu intram in detalii negative. Pana si cei de la BGS au avut un comportament super ok.

Vreau sa multumesc celor de la KFC, McDonald's, Munchies pentru ca de acolo m-am hranit timp de 2 zile, celor de la Polus Center ca a fost locul unde puteam sa stau linistit pe o banca, navigand pe wireless, celor de la supermarket pentru sticla de Tequila din prima noapte si celor din Cluj ca au un oras genial

La mai mare!!!!!