un articol foarte frumos conturat. nu inteleg totusi de ce este atat de ridicat in slavi BiA:HH. sunt complet dezamagit si dezgustat de acest joc. Grafic...arata sub precedentele (nu mai are blur si se vad toate defectele), texturile spalacite si intinse prost, fetele camarazilor sunt oribile, nu exista expresii faciale, lyp-sync de toata jena, feeling neexistent, din moment ce doar in cinematic-uri sunt mai multi camarazi si mai multi oponenti, in rest...aceiasi max 6-7 oameni ai tai si 6-7 oponenti. vazusem intr-un filmuletz mai demult, cum l-a omorat pe unu in spatele unor haine puse la uscat, care se miscau foarte realist in momemtul in care trecuse glontul prin ele. in joc...daca tragi in haine...sunt ca un zid. am mai observat si foarte multe frame-drop-uri iritante si muuulte altele, dar cel mai oribil este faptul ca...nu exista camaredenie. adica....nu asta era ideea jocului ? de multe ori mi s-a intamplat sa imi moara camarazii fara sa ma atentioneze, iar in cut-scene-uri sa fie iar vii, iar dupa astea sa fie iar langa mine. sau..de ce daca un camarad este la pamant, doar ranit, nu-l pot ajuta ? din partea mea primeste un maxim 5, si asta pt ca am savurat serialul si primele 2 din serie...so...mai mult din respect.