hmm sincer momentan sunt posesoarea jocurilor pt wii fit : Wii fit Plus,new U fitness first personal trainer ,Walk it out si
Rayman Raving Rabbids TV .Dintre astea cel mai mult mi-a placut Rayman raving rabbids TV,depinde insa si de gusturile fiecaruia : )
De wii fit simplu te plictisesti destul de repede,varianta Wii fit PLUS e ceva mai buna (iti calculeaza si cal arse si in principiu are mai multe activitati interesante). In Walk it out you just...walk it out O_O. L-am luat pentru ca nu prea am timp sa ma plimb(& i miss it) si...well sincer si melodiile sunt bine alese. That's about it.
RRR tv e genul de joc FUN but goofy care a reusit sa ma faca sa rad in gura mare de cateva ori.Maybe i'm just silly like that though.E alcatuit din mai multe mini joculete care au un umor putin..diferit (like controling ur char,movements while SITTING on the wii board)
Insa,am auzit lucruri destul de bune si despre EA Sports Active Nu stiu prea multe la capitolul asta though,dar multa lume pare sa-l recomande.
Oh well,here goes my first post (nu a fost chiar asa de greu afterall) si ti-am zis,acum depinde de ce anume cauta ^^
Good luck!