Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
Stai sa inteleg si eu, adica un editor scrie doar stiri pentru o platforma care-l intereseaza, ignorand celelalte?
Se explica intr-un fel avalansa de stiri cu "poze", "screenshoate", "etc" pentru anumite subiecte cand exista destule altele dar, evident pentru alte platforme.
ai inteles gresit. cand caut stiri pe siteurile de specialitate, ma uit peste toate (nu conteaza daca sunt de ps3, xbox 360, Wii, PS2, etc.). am zis doar ca nu urmaresc sau nu intru tot timpul pe un thread care nu ma intereseaza de lipsa de timp (rate the avatar, ce ma enerveaza etc.) sau threadurile a unor jocuri care nu-mi prezinta interes gen: Ratchet and Clank Future A Crack in Time, Final Fantasy XIII sau jocurile exclusive pentru xbox 360 pentru ca nu o sa am sansa sa le joc. Si de ce as scrie stiri doar despre o anumita platforma? eu vreau doar sa scriu. imi pare rau daca crezi ca sunt fanboy-ul unei anumite console.

si despre acele avalanse de "poze" "screenshoturi" etc. iarasi o explicatie simpla. erau cele mai vizionate stiri de pe siteul respectiv => prezinta interes publicului, de ce sa nu le publicam si noi?