of, tot nu intelegi. hai sa-ti explic. dpdv al unei companii este un exemplu de urmat. asta inseamna ca pe viitor probabil vom mai vedea astfel de retete aplicate. jocul nu este deloc prost, ci dimpotriva, se adreseaza unui anumit target, kids si pre-teens. e si normal sa nu ne impresioneze pe noi. nu stiu daca tu l-ai jucat. eu l-am jucat vreo 2 ore. again, jocul nu e de noi insa ii putem aprecia succesul (comparativ cu alte MMOs incercate de Sony de-a lungul timpului), CHIAR DACA are alt target.

e clar ca noua nu ne ofera nimic pentru ca nu asta e intentia lor, asa ca nu ai de ce sa te superi sau sa il consideri un produs prost sau o "porcarie" ca sa te citez. faptul ca un produs nu ti se adreseaza, nu inseamna ca e automat si prost. sunt sigur ca nu ai nevoie (si nici nu vei avea vreodata tu personal) de pompa de san (scoate laptele in cazul in care copilul nu vrea sau e prea mic/prematur ca sa stea la tzatza). asta nu inseamna ca ele sunt produse proaste si nu ar trebui comercializate. initial vroiam sa zic de lenjerie de la victoria's secret dar na, nu stii niciodata care sunt preferintele fiecaruia. just joking...