Buna tuturor! As dori sa achizitionez de sarbatori unul dintre aceste 2 laptopuri : Compara produse Laptop Asus M50SA-AK037 Intel Core2 Duo T9300, 3GB, 250GB Laptop HP Pavilion 3070ro Core2 Duo P8400 2.26GHz, 4GB, 320GB, Vista
Pe care mi-l recomandati ? Din cate am citit despre ele ambele sunt destul de bune , insa exista avantaje si dezavantaje.Un dezavantaj la HP ar fi garantia de doar 12 luni , in timp ce la Asus am auzit ca sunt ceva probleme cu jack-ul audio de 3,5mm: "Acesta se incapataneaza sa ramana in contact cu mufa castilor conectate, pentru scoaterea acesteia fiind necesara depunerea unui efort considerabil, intr-unul dintre cazuri partea de metal a mufei ramanand definitiv in jack-ul laptopului." (sursa review Asus M50Sa-AK037:
Review Asus M50Sa-AK037 - eMAG.ro Forum )
In final se pare ca ambele notebook-uri au avantaje si dezavantaje , plusuri sau minusuri , in cele din urma vreau sa aud si parerea voastra. Astept parerii si daca sunt cumva posesori al unui laptop din cele 2 enumerate sa nu ezite sa isi spune punctul de vedere . Multumesc !